• Informacje na temat:

  a martinez piosenkarz

Artykuły na temat: a martinez piosenkarz
 • Halle Berry mężatką po raz trzeci!

  Amerykańska gwiazda kina Halle Berry, znana również z seriali "Living Dolls", "Inny świat" czy "Queen", po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Hollywoodzka piękność wyszła za aktora Olivera Martineza. Uroczystość odbyła się we Francji, ojczyźnie pana młodego.

 • Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

  ...życiem uczuciowym i wiecznym gonieniem króliczka świat żyje już od 30 lat. Na długiej liście byli aktorzy, fotografowie, muzycy, modele, piosenkarze - w tym tak znani jak Michael Hutchence, Lenny Kravitz, Olivier Martinez, czy młodszy od piosenkarki o 20 lat aktor Joshua Sasse. Zatrzymajmy się przez moment przy dwóch nazwiskach. Niezwykle ważnym mężczyzną u boku piosenkarki był francuski aktor...

 • Przeszukano dom lekarza Jacksona

  Rzecznik amerykańskiej rządowej agencji antynarkotykowej (DEA), Jose Martinez, nie chciał określić, czego dokładnie funkcjonariusze DEA szukali w domu Murraya. Dr Murray pozostaje w centrum tego(...). Murray, mający specjalizację kardiologiczną, przebywał z Jacksonem 25 czerwca w momencie, gdy piosenkarz zasłabł i następnie zmarł. Twierdzi, że bezskutecznie usiłował ratować nieprzytomnego...

 • Halle Berry wyszła za mąż po raz trzeci

  Amerykańska gwiazda kina Halle Berry po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Hollywoodzka piękność wyszła za aktora Olivera Martineza. Uroczystość odbyła się we Francji, ojczyźnie pana młodego.

 • Ujawnił, że jest gejem. "Ambasador piekła"

  Piosenkarz Ricky Martin stał się obiektem ataków w rodzimym Portoryko. Wszystko to z powodu odważnej deklaracji gwiazdora na temat preferencji seksualnych.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Michael Jackson błagał o lek, który go zabił?

  Według zeznań doktora Conrada Murraya, cierpiący na bezsenność Michael Jackson błagał lekarza o propofol. Sąd ustalił natomiast, że w ciągu trzech miesięcy przed śmiercią, artysta miał przyjąć aż 250 dawek leku!

 • Sopot Top Of The Top: Powrót do Opery Leśnej

  Zespoły i piosenkarze z kilkunastu krajów europejskich, którzy w swoich ojczyznach sprzedali największą liczbę płyt wystąpią 24 sierpnia podczas pierwszego dnia Sopot Festival w Operze Leśnej. Impreza wraca do sopockiego amfiteatru po trzech latach przerwy.

 • 47-letnia Halle Berry znów została mamą

  Halle Berry po raz drugi została mamą. W wieku 47 lat aktorka urodziła syna. Chłopiec przyszedł na świat w sobotę, 5 października, w szpitalu Cedars Sinai w Los Angeles, słynącego z luksusowego oddziału położniczego.