• Informacje na temat:

  aaliyah

Artykuły na temat: aaliyah
 • Schwesta Ewa urodziła! Pokazała zdjęcie prosto ze szpitala!

  ...swoim profilu w mediach społecznościowych. "Najlepsza na świecie rzecz jest za darmo, a jednocześnie jest bezcenna. Aaliyah Jeyla, zawsze będę Cię chronić, moje serce" - napisała pod zdjęciem z nowo...

 • Years & Years na Spring Break Showcase Festival & Conference

  Organizatorzy Spring Break ogłosili pierwszą gwiazdę wydarzenia. Do Poznania przyjadą zwycięzcy BBC Sound of 2015, Years & Years.

 • Kendra Wilkinson nadała córce męskie imię

  ...bardzo podobnie, mianowicie Aaliyah. Kendra Wilkinson jest jeszcze mamą 4-letniego syna, którego nazwała bardziej adekwatnie - Hank.

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Wokalistka testuje kandydatów na męża

  Znana z przeboju "All About That Bass" wokalistka Meghan Trainor opublikowała nowy teledysk do singla "Dear Future Husband". Wideo w ciągu niespełna trzech dni odtworzono ponad 2,6 mln razy.

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Aaliyah: Pośmiertna płyta

  W listopadzie trafi do sklepów płyta z niepublikowanymi dotąd piosenkami tragicznie zmarłej amerykańskiej piosenkarki Aaliyah. W styczniu listy przebojów podbił wydany już po śmierci artystki singel z utworem "More Than A Woman".

 • Aaliyah, amerykańska wokalistka pop, zorganizowała w tym tygodniu przyjęcie, na którym po raz pierwszy publicznie zaprezentowała swój nowy, a trzeci w jej karierze, album. Oprócz pracy nad nowymi nagraniami, w ostatnich miesiącach pracowała także na planie aż trzech filmów, w tym kontynuacji słynnego "Matrixa".

 • Aaliyah w sequelach "Matrixa"

  Aaliyah - piosenkarka, która zadebiutowała jako aktorka w filmie "Romeo musi umrzeć" Andrzeja Bartkowiaka - wystąpi najprawdopodobniej w realizowanych właśnie sequelach filmu "Matrix". Po licznych opóźnieniach, zdjęcia do drugiej części "Matrixa" powinny rozpocząć się w marcu w Australii. Realizacja zdjęć do części trzeciej zaplanowana jest bezpośrednio po zakończeniu prac nad "Matrixem 2".

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z wokalistą R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.