• Informacje na temat:

  aaliyah muzyk

Artykuły na temat: aaliyah muzyk
 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Years & Years na Spring Break Showcase Festival & Conference

  Organizatorzy Spring Break ogłosili pierwszą gwiazdę wydarzenia. Do Poznania przyjadą zwycięzcy BBC Sound of 2015, Years & Years.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z wokalistą R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z muzykiem R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Kto otrzyma Mercury Prize 2013? David Bowie faworytem

  David Bowie wymieniany jest jako faworyt do otrzymania prestiżowej Mercury Prize. 60-letni muzyk stanie w szranki z dużo młodszą konkurencją, m.in. z zespołami Arctic Monkeys i Foals.

 • R. Kelly na szczycie

  "Chocolate Factory", najnowszy krążek R. Kelly'ego, zadebiutował na liście najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych albumów, jaką co tydzień publikuje tygodnik "Billboard", od razu na miejscu pierwszym. Album kupiło w zeszłym tygodniu 532. tys. Amerykanów. Muzykowi nie zaszkodziło jak widać oskarżenie go przez prokuraturę o pedofilię.

 • Najwięksi rockowi łajdacy

  Mark David Chapman, zabójca Johna Lennona, został uznany przez magazyn muzyczny "Blender" największym łajdakiem w świecie rocka. Lista obejmowała głównie osoby pośrednio tylko związane z muzyką, ale w zestawieniu znaleźli się również ci, którzy ją tworzą.

 • Po występie na Open'erze wracają do Polski

  15 września grupa Yeasayer rozpocznie europejską część trasy klubowej koncertem w warszawskim klubie Palladium! Występ będzie promował nowy album formacji - "Fragrant World".

Wideo na temat: aaliyah muzyk
 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.