• Informacje na temat:

  aaliyah muzyk

Artykuły na temat: aaliyah muzyk
 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Years & Years na Spring Break Showcase Festival & Conference

  Organizatorzy Spring Break ogłosili pierwszą gwiazdę wydarzenia. Do Poznania przyjadą zwycięzcy BBC Sound of 2015, Years & Years.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z wokalistą R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z muzykiem R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Kto otrzyma Mercury Prize 2013? David Bowie faworytem

  David Bowie wymieniany jest jako faworyt do otrzymania prestiżowej Mercury Prize. 60-letni muzyk stanie w szranki z dużo młodszą konkurencją, m.in. z zespołami Arctic Monkeys i Foals.

 • R. Kelly na szczycie

  "Chocolate Factory", najnowszy krążek R. Kelly'ego, zadebiutował na liście najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych albumów, jaką co tydzień publikuje tygodnik "Billboard", od razu na miejscu pierwszym. Album kupiło w zeszłym tygodniu 532. tys. Amerykanów. Muzykowi nie zaszkodziło jak widać oskarżenie go przez prokuraturę o pedofilię.

 • Najwięksi rockowi łajdacy

  Mark David Chapman, zabójca Johna Lennona, został uznany przez magazyn muzyczny "Blender" największym łajdakiem w świecie rocka. Lista obejmowała głównie osoby pośrednio tylko związane z muzyką, ale w zestawieniu znaleźli się również ci, którzy ją tworzą.

 • Po występie na Open'erze wracają do Polski

  15 września grupa Yeasayer rozpocznie europejską część trasy klubowej koncertem w warszawskim klubie Palladium! Występ będzie promował nowy album formacji - "Fragrant World".

Wideo na temat: aaliyah muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...