• Informacje na temat:

  aaliyah piosenkarka

Artykuły na temat: aaliyah piosenkarka
 • Aaliyah w sequelach "Matrixa"

  Aaliyah - piosenkarka, która zadebiutowała jako aktorka w filmie "Romeo musi umrzeć" Andrzeja Bartkowiaka - wystąpi najprawdopodobniej w realizowanych właśnie sequelach filmu "Matrix". Po licznych opóźnieniach, zdjęcia do drugiej części "Matrixa" powinny rozpocząć się w marcu w Australii. Realizacja zdjęć do części trzeciej zaplanowana jest bezpośrednio po zakończeniu prac nad "Matrixem 2".

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z wokalistą R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Oburzeni fani Aaliyah

  Fani tragicznie zmarłej w sierpniu zeszłego roku amerykańskiej wokalistki Aaliyah są oburzeni sloganem reklamującym film "Queen Of The Damned", do którego piosenkarka zakończyła zdjęcia niedługo przed katastrofą w której zginęła. Wytwórnia Warner Bros. promuje go hasłem - "Pragnęła tylko jednego, piekła na ziemi".

 • Aaliyah: Wampir pełen seksapilu

  Aaliyah, nieżyjąca już piosenkarka i aktorka, gwiazda filmu "Królowa potępionych" , została uznana za najbardziej seksowną odtwórczynię roli ekranowej wampirzycy. Ciemnoskóra piękność, która zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku, wyprzedziła na sporządzonej niedawno liście Francuzkę Mathildę May, która zagrała kosmicznego krwiopijcę przyszłości w obrazie "Siły życiowe".

 • Aaliyah musi zostać w "Matrixie 2"!

  Fani postanowili zaprotestować przeciwko planom wycięcia scen z udziałem Aaliyah z pierwszego sequela "Matrixa" . 22-letnia piosenkarka i aktorka ( "Romeo musi umrzeć" ), która miała zagrać rolę Zee, zginęła 25 sierpnia w katastrofie lotniczej na Karaibach. Do tej pory petycję w sprawie zachowania scen z jej udziałem, podpisało ponad 10 tysięcy fanów.

 • Aaliyah zagrana przez własnego brata

  Aaliyah, amerykańska wokalistka, która zginęła latem podczas katastrofy samolotu, swoją śmiercią przysporzyła sporo kłopotów producentom filmowym. Jak wiadomo, piosenkarka miała zagrać w filmie "Matrix 2", a także w obrazie "Queen Of The Damned", będącym adaptacją powieści Anne Rice.

 • Zasypana ofertami udziału w filmach Aaliyah, amerykańska wokalistka pop, znalazła jednak czas, aby pomyśleć o swojej karierze muzycznej. Efektem tego jest to, iż spora część materiału na już trzeci w jej karierze album, jest już gotowa.

 • "The Matrix Reloaded": Eva Mendes zamiast Aaliyah?

  Po tragicznej śmierci Aaliyah ( "Romeo musi umrzeć" ), która zginęła tydzień temu w katastrofie lotniczej, wszyscy zastanawiali się, co zrobią twórcy sequeli kultowego "Matrixa" , w których słynna piosenkarka i aktorka miała zagrać ukochaną Morfeusza. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli Zee być może wystąpi Eva Mendes.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z muzykiem R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Aaliyah: Pośmiertna płyta

  W listopadzie trafi do sklepów płyta z niepublikowanymi dotąd piosenkami tragicznie zmarłej amerykańskiej piosenkarki Aaliyah. W styczniu listy przebojów podbił wydany już po śmierci artystki singel z utworem "More Than A Woman".

Wideo na temat: aaliyah piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...