• Informacje na temat:

  aaron eckhart zdjęcia

Artykuły na temat: aaron eckhart zdjęcia
 • Aaron Eckhart: Nowe oblicze potwora

  Poznajcie go - oto nowe wcielenie potwora stworzonego przez szalonego naukowca, dra Frankensteina. Stwór ten nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z dobrze nam znanym monstrum, zwłaszcza, że wciela się w niego przystojny Aaaron Ekhart, znany z takich filmów, jak "Życie od kuchni", "Erin Brockovich", "Między światami", "Mroczny Rycerz" czy "Olimp w ogniu".

 • Dwie Twarze walczy z Obcym

  Gwiazda "Mrocznego rycerza" wystąpi w filmie science-fiction. Aaron Eckhart zagra w "Battle: Los Angeles".

 • Robi sobie aktorską przerwę

  Jennifer Aniston postanowiła porzucić aktorstwo. Na szczęście tylko do końca tego roku. "Pojadę gdzieś daleko i mam nadzieję przeżyć jakąś wielką przygodę" - mówi gwiazda.

 • Reżyserski debiut twórcy "Sześciu stóp pod ziemią"

  Twórca popularnego serialu "Sześć stóp pod ziemią" oraz scenarzysta oscarowego filmu Sama Mendesa "American Beauty" Alan Ball ustalił wreszcie obsadę swego długo oczekiwanego debiutu reżyserskiego. W niezatytułowanym jeszcze dramacie wystąpią Maria Bello ( "Historia przemocy" ), Toni Collette ( "Siostry" ) oraz Aaron Eckhart ( "Erin Brockovich" ).

 • W obronie Jokera

  Po tragicznej śmierci Heatha Ledgera jego rola w najnowszej części Batmana zaczyna obrastać legendą jeszcze zanim w ogóle ktokolwiek widział sam film. W obronie Heatha Ledgera i jego Jokera stanęli ostatnio przyjaciele z planu zdjęciowego.

 • Olivia Wilde karmi piersią

  Fotografia Olivii Wilde karmiącej piersią synka Otisa znalazła się w najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu "Glamour".

 • Carrie-Anne Moss i Ben Kingsley w thrillerze

  Carrie-Anne Moss, gwiazda kultowego "Matrixa" , wystąpi u boku Bena Kingsley'a w thrillerze "Suspect Zero". Jak podał w środę, 24 lipca, magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia do filmu rozpoczną się już w sierpniu, w Meksyku.

 • Cottilard z Crowem w Prowansji

  Francuska aktorka Marion Cotillard ( "Bardzo długie zaręczyny" ) będzie partnerować Russelowi Crowe ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ) w najnowszym filmie Riddley'a Scotta "A Good Year". Film opowiada o bankierze Maksie Skinnerze (Crowe), który rzuca pracę i jedzie do francuskiej Prowansji, gdzie otrzymał w spadku od swojego wuja (Albert Finney) winnicę.

 • Kidman przyprawia o rumieńce

  Już w piątek, 29 kwietnia, na ekrany polskich kin wszedł film "Między światami", za udział w którym Nicole Kidman otrzymała nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych - Oscara i Złotego Globu.

 • Depp powraca na Karaiby

  "Dziennik zakrapiany rumem" ("The Rum Diary") to polski tytuł najnowszej komedii, w której wystąpił Johnny Depp.

Wideo na temat: aaron eckhart zdjęcia
 • Inwazja: Bitwa o Los Angeles

  Film opowiada o inwazji obcych na Ziemię. Główne starcie będzie miało miejsce w Los Angeles, gdzie marines muszą uratować ludzi, ukrywających się na przedmieściach, jednocześnie walcząc z atakiem najeźdźcy. Film nawiązuje do wydarzeń z 25 lutego 1942 roku, kiedy to mieszkańcy LA dostrzegli dziwny obiekt nad miastem. Działa przeciwlotnicze wystrzeliły w kierunku obiektu ponad 1500 pocisków, ale nie wiadomo czy został trafiony i czym w ogóle był…

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Między światami

  Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę...