• Informacje na temat:

  aaron johnson aktor

Artykuły na temat: aaron johnson aktor
 • Ona ma 42 lata, on 19. Zostaną rodzicami

  ...42-letnia reżyser Sam Taylor-Wood i 19-letni aktor Aaron Johnson spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para poznała się w październiku ubiegłego roku.

 • Kto zagra Johna Lennona?

  Młody brytyjski aktor Aaron Johnson wcieli się w postać Johna Lennona w biograficznym filmie, opowiadającym o młodzieńczych latach słynnego Beatlesa.

 • Dwudziestolatek został ojcem

  W środę, 7 lipca, na świat przyszło pierwsze dziecko 43-letniej reżyser Sam Taylor-Wood i młodszego od niej o 23 lata aktora Aarona Johnsona .

 • 50 twarzy Dakoty Johnson

  Od czasu swego kinowego debiutu w "Wariatce z Alabamy" Dakota Johnson wystąpiła m.in. w "The Social Network", "Jeszcze dłuższych zaręczynach" oraz "21 Jump Street", a już od 21 marca piękną córkę Melanie Griffith i Dona Johnsona będzie można podziwiać w kolejnym filmowym hicie - "Need for Speed".

 • Premiera 3. sezonu "Breaking Bad" w Polsacie

  ...triumfował jako najlepszy aktor w serialu dramatycznym, a dwukrotnie - Aaron Paul (2010, 2012) za rolę  drugoplanową. Twórcami serialu (pomysł serii, producent wykonawczy) "Breaking Bad" są dwaj(...) Bad" triumfuje, natomiast jego główny bohater, Walt (Bryan Cranston) znów ma... poważne problemy. Stanął w obliczu rozwodu, bo jego żona, Skyler (Anna Gunn - nagrodzona Emmy 2013 dla najlepszej aktorki...

 • Sam Taylor-Johnson wyreżyseruje "50 twarzy Greya"

  Brytyjska reżyserka Sam Taylor-Johnson ("John Lennon. Chłopak znikąd") stanie za kamera ekranizacji powieści "50 twarzy Greya". Informację o wyborze artystki podała na swoim Twitterze autorka powieści ukrywająca się pod pseudonimem EL James.

 • Najwięksi dandysi 2010 roku

  W ciągu minionego roku największym wyczuciem smaku i nienagannym stylem wykazał się 20-letni aktor Aaron Johnson. Młody gwiazdor wyprzedził Douglasa Bootha, Nicholasa Houlta, Roberta Pattinsona(...) Tempah (15.), Sir Elton John (21.), aktor Jude Law (29.), projektant Christopher Bailey (33.). Notowanie najlepiej ubranych mężczyzn zamyka Daniel Day-Lewis. "Od ośmiu lat bierzemy pod lupę styl aktorów...

 • Nagrody Emmy. Zmiana warty!

  Podczas gali, która odbyła się w niedzielę, 29 sierpnia, wieczorem w Nokia Theater w Los Angeles, po raz 62 rozdano nagrody Emmy, uważane za odpowiednik filmowych Oscarów w dziedzinie twórczości telewizyjnej. W najważniejszych kategoriach zwyciężyły nowe twarze i nowe produkcje.

 • Nagrody Emmy. Zmiana warty!

  ..."Siostra Jackie", wyprodukowanym przez Showtime. Aktorskie Emmy po raz pierwszy w karierze odebrali także - za najlepszą kreację drugoplanową w serialu dramatycznym: Aaron Paul ("Breaking Bad) i Archie(...)Siedem z ośmiu nagród przyznawanych w kategoriach aktorskich, zdobyli nowi artyści, co krytycy uznali za pozytywne zjawisko dla całej branży telewizyjnej, borykającej się z narastającą apatią widowni...

 • Rządy aktorów

  Wybory prezydenckie w USA trwają w najlepsze, budząc ogromne emocje. My tymczasem przedstawiamy wymarzoną ekipę polityków i ich współpracowników, zaczerpniętą wprost z historii kina.