• Informacje na temat:

  abba ubrania

Artykuły na temat: abba ubrania
 • ABBA: 40 lat "Waterloo"

  Szwedzki kwartet ABBA od początku swego istnienia myślał globalnie. Przepustką do kariery poza granicami kraju miał być konkurs Eurowizji. Zespół brał udział w eliminacjach parokrotnie - dopiero utwór "Waterloo" z albumu pod tym samym tytułem zagwarantował sukces.

 • Warszawa: Gorączka walentynkowej nocy

  Spektakularne brytyjskie widowisko teatralno-muzyczne "Thank You For The Music" będzie miało swoją premierę w Polsce 14 lutego. Podczas walentynkowego koncertu w Sali Kongresowej w Warszawie będzie można usłyszeć największe przeboje grup ABBA i Bee Gees.

 • "Sucker Punch": Sexy-cliché

  - Dziewczęta ubierają się prowokująco, bo znajdują się w domu publicznym i dają show. Mężczyźni przychodzący na ten występ stanowią metaforę publiczności siedzącej w kinie. Oni oczekują, że dziewczęta będą ubrane w ten właśnie sposób. Tak samo widzowie chcą, żeby były ubrane w pewien konkretny sposób, w stylu sexy-cliché - tłumaczy Zack Snyder, reżyser debiutującego na DVD i Blu-ray filmu "Sucker Punch"

 • Córka Madonny zagra w jej filmie

  Madonna postanowiła zaangażować w swój najnowszy projekt - produkcję zatytułowaną "W.E." - swoją córkę Lourdes.

 • "Disco robaczki", czyli rodzinne Kombi

  "Disco robaczki" , reż. Thomas Borch Nielsen, Dania, Niemcy 2008, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 21 maja 2010

 • Guns N'Roses: Wokalista aresztowany

  Axl Rose, wokalista grupy Guns N'Roses, która wystąpiła w Warszawie w połowie czerwca, nie zamierza zmieniać swojego rock'n'rollowego trybu życia. Po poniedziałkowym (26 czerwca) koncercie w Sztokholmie muzyk zażądał zorganizowania imprezy w luksusowym klubie nocnym "Cafe Opera". Zabawa była na tyle huczna, że we wtorek, 27 czerwca, w godzinach porannych Axl trafił do aresztu za bójkę z ochroną w hotelu.

 • Jak wygrać Eurowizję

  Wykonawcy i fani, komentatorzy i gwiazdorzy - wszyscy zastanawiają się od lat, jak odnieść zwycięstwo w eurowizyjnym konkursie piosenki. Wczoraj wieczorem do tego zacnego grona dołączył Marcin Mroziński. Nie chcę dłużej patrzeć na to, jak się męczycie. Patriotyczny obowiązek i zwykła ludzka litość każą mi upublicznić kilka sposobów na to, jak wygrać Eurowizję. Nie dziękujcie. Po prostu zróbcie, co trzeba.

 • "Historia pewnej miłości"

  Madonna nie zaprzecza: w wyreżyserowanej przez nią historii Amerykanki Wallis Warfield Simpson, kontrowersyjnej bywalczyni salonów, dla której brytyjski monarcha Edward VIII zrzekł się tronu, uważny widz dostrzeże więcej niż kilka odniesień do własnych życiowych doświadczeń artystki.