• Informacje na temat:

  abbie cornish aktorka

Artykuły na temat: abbie cornish aktorka
 • "Jack Ryan": Abbie Cornish dołącza do serialu

  Abbie Cornish ("Jestem Bogiem", "RoboCop") zagra główną rolę żeńską w serialu o przygodach Jacka Ryana, bohatera cyklu powieści Toma Clancy'ego.

 • Madonna chce Abbie Cornish!

  Madonna planuje realizację filmu o abdykacji brytyjskiego monarchy Edwarda VIII. Gwiazda muzyki pop zabiega, aby główną rolę w obrazie zagrała australijska aktorka Abbie Cornish, bohaterka najnowszej produkcji Jane Campion "Jaśniejsza od gwiazd" .

 • Oni też się rozstali!

  Australijska aktorka, Abbie Cornish , rozstała się z hollywoodzkim gwiazdorem, Ryanem Phillippe , i wyprowadziła z jego posiadłości w Los Angeles.

 • Hartnett spotyka się z Cornish

  Josh Hartnett ("Helikopter w ogniu", "Zabójczy numer", "Czarna Dalia") spotyka się z Abbie Cornish, aktorką znaną z takich filmów, jak: "Elżbieta: Złoty wiek" i "Dobry rok".

 • ...udało się jeszcze ustalić, dlaczego podjęli decyzję o zerwaniu. Ryan Phillippe w przeszłości był mężem Reese Witherspoon, która urodziła mu dwoje dzieci, później przez cztery lata był partnerem Abbie Cornish (34 l.). Był także związany z modelką i aktorką Alexis Knapp (27 l.), która urodziła mu córkę. Aktor chyba nie ma szczęścia w miłości... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Koniec związku gwiazd

  Australijska aktorka Abbie Cornish rozstała się z hollywoodzkim gwiazdorem Ryanem Phillippe i wyprowadziła się z jego domu w Los Angeles.

 • Ryan Phillippe woli być singlem

  Hollywoodzki aktor Ryan Phillippe, który w lutym rozstał się z koleżanką po fachu Abbie Cornish, twierdzi, że nie jest jeszcze gotowy na kolejny związek.

 • Daniel Day-Lewis za całokształt

  Daniel Day-Lewis otrzyma Nagrodę Richarda Harrisa w uznaniu wkładu w brytyjską kinematografię w ramach gali British Independent Film Awards, która odbędzie się 6 grudnia w Londynie.

 • Australijskie gwiazdy razem na planie

  Heath Ledger ( "Cena honoru" ), Geoffrey Rush ( "Blask" ) i Toni Collette ( "Szósty zmysł" ) zagrają w filmach dotowanych przez australijskie państwo. Informację o nowych produkcjach aktorów podał magazyn "The Hollywood Reporter".

 • Uzbrojone po zęby dziewczyny

  Zack Snyder przebojem wdarł się do Hollywood dzięki komiksowym produkcjom "300" oraz "Watchmen. Strażnicy". "Sucker Punch" to pierwszy w jego karierze film zrealizowany na podstawie własnego pomysłu, o którym sam twórca mówił, że jest spełnieniem jego filmowych marzeń. Zachwycająca wizualnie i trzymająca w napięciu superprodukcja już 9 września zadebiutuje na Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: abbie cornish aktorka
 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • 7 psychopatów

  Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem... psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny, z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. Tylko czy przeżyje, by go...