• Informacje na temat:

  abe hd

Artykuły na temat: abe hd
 • Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele...

 • Abe Cunningham - uwaga na noże

  Abe Cunningham, perkusista amerykańskiej grupy Deftones, nauczył się kolejnej rzeczy w życiu. Nie należy się bawić nożami. Jedna z takich zabaw o mało nie kosztowała go życia.

 • Lepsza połowa

  Peggy jest coraz bardziej niezadowolona z jej nowego mieszkania i z Abe. Don spędza urozmaicony i pełen wydarzeń weekend z Betty. Megan ma problemy na...

 • Przegląd Filmów Japońskich w wyborze Skolimowskiego

  9 filmów. Klasyka i współczesność. Selekcja - Jerzy Skolimowski. W dniach 16-20 czerwca 2013 w warszawskim kinie Kultura odbędzie się Przegląd Filmów Japońskich. W jego uroczystym otwarciu weźmie udział Akie Abe - małżonka premiera Japonii.

 • MacGyver

  MacGyver zostaje zaproszony przez swego przyjaciela Jeffreya na urodziny jego syna, Shermana. Ten prosi MacGyvera, by odebrał jego dziadka z dworca autobusowego. Przypadkowo MacGyver jest świadkiem strzelaniny. Potulny Abe okazuje się agentem CIA, który ma za zadanie uprowadzenie dyktatora małej karaibskiej wyspy i przewiezienie go do Stanów.

 • Mr Crowe czy Mr Spacey?

  Russell Crowe ("Gladiator", "Proof Of Life") oraz Kevin Spacey ("American Beauty", "Podaj dalej") zmierzą się w walce o główną rolę w najnowszej produkcji wytwórni Walta Disney'a - komediodramacie "Honest Abe". Film ma nawiązywać do głośnego obrazu z 1939 roku "Mr Smith Goes To Washington" ("Mr Smith jedzie do Waszyngtonu") Franka Capry z Jamesem Stewartem w roli głównej.

 • Szczęśliwa babcia

  ...i Producentów Audiowizualnych. Poznała go w pracy, w 1976 roku, na planie polsko-japońskiego filmu "Ognie są jeszcze żywe" w reżyserii Nobito Abe. - Podobał mi się, umiał postępować z ludźmi i był...

 • Deftones we wrześniu

  Na połowę września wyznaczono datę premiery piątego albumu numetalowej grupy Deftones. Nad jeszcze nie zatytułowanym wydawnictwem amerykański kwintet pracuje już od dwóch lat. Tak długi okres chyba nie służy muzykom, bo perkusista Abe Cunningham ujawnił niedawno, że grupa niemal się nie rozpadła.

 • Paul McCartney: Druga trasa po USA

  Tournee sir Paula McCartney’a po USA, podczas którego promował swój nowy album "Driving Rain", okazało się wielkim sukcesem. Nic więc dziwnego, że niebawem artysta wybierze się na kolejną serię koncertów w Ameryce Północnej.

 • Paul McCartney pracuje

  Sir Paul McCartney przyznał podczas czata z fanami, który odbył się w miniony czwartek, 18 września, że pracuje nad materiałem na nowy album studyjny. Nie będzie się jednak spieszył z jego ukończeniem.

Dyskusje na temat: abe hd