• Informacje na temat:

  abramowicz rosyjski oligarcha

Artykuły na temat: abramowicz rosyjski oligarcha
 • Rodowicz nie kupuje klubu

  ...stwierdziła w nim, że chciałaby zostać polskim odpowiednikiem Romana Abramowicza, rosyjskiego oligarchy, właściciela Chelsea Londyn. Niestety, na zakup klubu zwyczajnie jej nie stać. .

 • "Pokłosie" w rosyjskich kinach

  W czwartek na ekrany kin w Rosji wchodzi film "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego. We wtorek w moskiewskim Muzeum Żydowskim i Centrum Tolerancji odbył się jego przedpremierowy pokaz.

 • Przekręty, porachunki i rock'n'roll

  "Rock'N'Rolla" , reż Guy Ritchie, Wielka Brytania 2008, Galapagos Films, premiera dvd 21 sierpnia 2009 roku.

Wideo na temat: abramowicz rosyjski oligarcha
 • Bezwstydny Mortdecai

  Mortdecai wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu Goi zawierającego wskazówki pozwalające przejąć konto bankowe pełne zrabowanego złota. Mortdecai z właściwym sobie wdziękiem i nonszalancją rusza tropem obrazu flirtując przy tym z niemal każdą napotkaną pięknością. Apetyt na skarb ma jednak także rosyjski oligarcha, amerykański miliarder i pewien tajemniczy terrorysta. Największym...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...