• Informacje na temat:

  ac dc artykuły

Artykuły na temat: ac dc artykuły
 • "Na Wspólnej": Z Niebieską Kartą!

  W mediach ukażą się sensacyjne artykuły o przemocy w domu senatora Cieślika (Waldemar Błaszczyk).

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Tylko z tobą

  W prasie ukazują się zdjęcia i artykuły o Yigicie i Nur. Iclal jest zazdrosna o Nur, występującą u boku Yigita. Firat potwierdza zatrudnienie Nur jako...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Powrót do szkoły

  Boscy szykują się na rozpoczęcie roku szkolnego. Muszą stawić czoło dodatkowym wydatkom. Jak wiadomo, trzeba kupić dzieciom podręczniki i artykuły szkolne....

 • Jak usunąć U2?

  Pod naciskiem użytkowników firma Apple udostępniła narzędzie ułatwiające usunięcie nowego albumu U2, "Songs of Innocence".

 • ​"Na Wspólnej": Senator uznany za wzór cnót i ostoję wartości, a bije syna?

  Senator Cieślik (Waldemar Błaszczyk) zostanie wybrany do senackiej komisji etyki, a w prasie ukażą się artykuły na temat przemocy w jego domu. To będzie skandal!

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Beverly Hills 90210

  Brandon dostaje się do drużyny lekkoatletycznej. Wielu sportowców nie lubi chłopaka za krytyczne artykuły, które napisał o zespole futbolowym. Brandon,...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

Zdjęcia na temat: ac dc artykuły
Wideo na temat: ac dc artykuły
 • Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP

  "To nie ja dałam mediom plotkarskim pożywkę" - mówi Barbara Kurdej-Szatan pytana o zwolnienie jej z TVP. "Na tym polega świat medialny, że coś się dzieje i o tym się pisze. Widzę artykuły na mój temat i je czytam" - dodaje aktorka.

 • Tak Skrzynecka broni rodziny! "Rzucam się do gardła"

  Katarzyna Skrzynecka wyznała, że prasa kolorowa wciąż podaje nieprawdziwe informacje na jej temat. Jednak gwiazda reaguje tylko wówczas, kiedy artykuły uderzają w jej najbliższych. Wówczas wytacza gazetom procesy sądowe, żądając wysokiego odszkodowania. W przypadku wygranej pieniądze przeznacza na szczytny cel. W rezultacie powstaje mniej negatywnych artykułów na jej temat. (Wideoportal/x-news)

 • "Polska Barbie" Anella żali się na rodaków! "Piszą o mnie: glonojad"

  Anella zwana "polską Barbie" przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że dopiero od niedawna pojawia się na dużych eventach show-biznesowych, ponieważ nie przepada za związanym z nimi szumem medialnym. Świeżo upieczona celebrytka przestała czytać pojawiające się w sieci artykuły na swój temat. Skupiła się na prowadzeniu profilu na Instagramie, co nie jest takie proste z powodu wielu negatywnych