• Informacje na temat:

  adam adamski

Artykuły na temat: adam adamski
 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  ...pacjentów w śląskim szpitalu. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

 • "Must Be The Music": Znamy półfinalistów ósmej edycji

  Po ostatnim odcinku castingowym poznaliśmy listę 18 wykonawców zakwalifikowanych przez jury do półfinałów. Niektóre wybory można ocenić jako mocno zaskakujące, wręcz kontrowersyjne.

 • "Boję się roli ojca"

  Michał Lewandowski szerokiej widowni znany jest przede wszystkim jako Adam Stankiewicz z serialu "Majka" w TVN. Wkrótce zobaczymy go w filmie "Weekend" Cezarego Pazury. Sprawdź, w jakiej roli!

 • Wybierz klip i wygraj nagrody!

  W dniach od 18 października do 21 października już po raz szesnasty Trójmiasto stanie się stolicą polskiego teledysku, za sprawą kolejnej edycji festiwalu Yach Film. Na stronach INTERIA.PL możecie wybrać najlepszy klip według internautów i zgarnąć nagrody !

 • ...wycieku z ECS. Tymczasem Jacek przekazuje Adamskiemu kolejne wykradzione dane. Bożena jest przemęczona ciągłymi nocnymi zmianami w pralni. Opowiada Mirkowi o swoich podejrzeniach co do szefa, który faworyzuje jedną z pracownic, z którą prawdopodobnie sypia. Tymczasem jej narzeczony wdaje się w romans z jedną ze sprzątaczek - Mariką. Borys i Adam naprawiają wspólnie usterkę w mieszkaniu Kasi. Górka...

 • Najlepsze teledyski po raz 20. Startuje Yach Film

  W piątek (9 września) w Gdańsku rozpoczyna się jubileuszowa, 20. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2011. Do konkursu zgłoszono ponad 200 prac.

 • ...z Sadowskim. Adamski (Zbigniew Suszyński) wręcza Jackowi zaliczkę za kolejne zadanie. Wieczorem Brożek znów próbuje wykraść firmowe dane. Tymczasem Ninie udaje się zatrzymać klienta, który skarży się na(...)). Dziewczyna ma skwaszoną minę, gdyż przyjechała nad morze z Adamem, ale cały czas opiekuje się dzieckiem.

 • "Must Be The Music": Muzyk My Bike do Piotra Roguckiego: Ja pana nie znam...

  Do nietypowej sytuacji doszło w pierwszym odcinku "Must Be The Music". Krytykowany przez nowego jurora Piotra Roguckiego muzyk grupy My Bike wypalił, że go nie zna!

 • Barwy szczęścia

  .... W tajemnicy przed wszystkimi spotyka się z Sadowskim. Adamski wręcza Jackowi pieniądze jako zaliczkę na poczet kolejnego wspólnego biznesu. Tymczasem jeden z klientów ECS chce zrezygnować z umowy(...) w Kołobrzegu, korzystając z uroków SPA. Na plaży niespodziewanie wpadają na Milenkę i Marylę. Dziewczyna jest niezadowolona, bo przyjechała nad morze z Adamem, ale cały czas poświęca dziecku.

 • KFF: O Złotego Lajkonika

  W konkursie polskim 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w dniach 28 maja - 3 czerwca br., weźmie udział 46 najnowszych produkcji. Zwycięzca otrzyma Złotego Lajkonika oraz 20 tys. złotych.

Zdjęcia na temat: adam adamski
Wideo na temat: adam adamski
 • Zwiastun 1353. odcinka "Barw szczęścia"

  insynuacjami. W tajemnicy przed wszystkimi spotyka się z Sadowskim. Adamski wręcza Jackowi pieniądze jako zaliczkę na poczet kolejnego wspólnego „biznesu”. Tymczasem jeden z klientów ECS chce zrezygnować(...) wypoczywają w Kołobrzegu korzystając z uroków SPA. Na plaży niespodziewanie wpadają na Milenkę i Marylę. Dziewczyna jest niezadowolona, bo przyjechała nad morze z Adamem, ale cały czas spędza na opiece nad

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...