• Informacje na temat:

  adam beastie boys

Artykuły na temat: adam beastie boys
 • Beastie Boys: Co obiecali umierającemu koledze?

  Żyjący członkowie nowojorskiej formacji Beastie Boys już nigdy nie nagrają muzyki pod szyldem słynnej grupy.

 • Beastie Boys: Adam "MCA" Yauch nie żyje

  W wieku 47 lat zmarł Adam "MCA" Yauch, członek grupy Beastie Boys, jeden z pionierów hip hopu.

 • Beastie Boys: "Nagle zaczynam płakać"

  Adam 'Ad Rock' Horovitz i Michael 'Mike D' Diamond z zespołu Beastie Boys wciąż nie doszli do siebie po śmierci kolegi z zespołu - Adama 'MCA' Yaucha.

 • Beastie Boys: "Chce mi się płakać"

  Trzy dni po śmierci rapera Adama "MCA" Yaucha z Beastie Boys kolegę z zespołu wspomina Michael "Mike D" Diamond.

 • Gorący towar Beastie Boys

  Nowojorskie trio Beastie Boys rozpoczęło pracę nad nowym albumem. Płyta będzie następcą wydanego w 2004 roku "To The 5 Boroughs".

 • Fani filmują Beastie Boys

  Beastie Boys planują wydać film dokumentalny z trasy koncertowej nakręcony przez fanów. Obraz "Awesome: I F*ckin' Shot That" niemal w całości składa się z nagrań wykonanych przez blisko 50 fanów grupy podczas koncertu w Nowym Jorku 9 października 2004 roku.

 • Beastie Boys: Polityczna płyta

  Latem tego roku ukaże się pierwszy od sześciu lat album słynnej amerykańskiej grupy Beastie Boys. Płyta będzie nosić tytuł "To the 5 Boroughs" i znajdzie się na niej 15 utworów. Wiadomo już, iż nowy materiał będzie łączyć kąśliwe polityczne uwagi pod adresem Ameryki, a zwłaszcza prezydenta George W. Busha, ze specyficznym poczuciem humoru nowojorskich raperów. Płytę poprzedzi singel "Ch-Check It

 • Beastie Boys: Solidna porcja przebojów

  W dwudziestą czwartą rocznicę powstania Beastie Boys, ukaże się najnowszy album zespołu. Będzie to kompilacja największych przebojów zatytułowana "Solid Gold Hits". Michael "Mike D" Diamond, Adam "Adrock" Horovitz i Adam "MCA" Yauch, znani światu jako Beastie Boys, wydadzą płytę również w limitowanej edycji specjalnej z dodatkowym krążkiem DVD.

 • Matka MCA: Wierzył do końca

  Walczący z nowotworem Adam "MCA" Yauch z Beastie Boys do końca wierzył, że uda mu się pokonać chorobę. Raper zmarł w piątek (4 maja).

 • Wciąż jest chory i walczy z rakiem

  Adam Yauch z Beastie Boys sprostował doniesienia dotyczące stanu zdrowia. Raper wbrew wcześniejszym informacjom wciąż przechodzi terapię antynowotworową.

Wideo na temat: adam beastie boys
 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...