• Informacje na temat:

  adam bielan

Artykuły na temat: adam bielan
 • "Adam i Ewa": Odszedł zbyt wcześnie

  ...24 stycznia 2003 roku doszło do tragedii, która wstrząsnęła całym serialowym środowiskiem. W wypadku samochodowym zginął Waldek Goszcz, niezapomniany Adam Rozdrażewski z telenoweli "Adam i Ewa". Miał zaledwie 29 lat...

 • Stan mamy prezydenta stabilny

  ...- Pani Jadwiga Kaczyńska (84 l.) wciąż nie wie o śmierci syna - mówi jednemu z tabloidów Adam Bielan , europoseł i rzecznik PiS. Stan ciężko chorej mamy prezydenta natomiast nieznacznie się poprawił.

 • Co oni wiedzą o Europie?

  ..."Wielki test o Europie. Fundusze unijne bez tajemnic" wcale nie okazał się łatwy dla młodziutkich gwiazd seriali produkowanych przez  Dorotę Kośmicką-Gacke. Choć Antek i Maciek poradzili sobie z odpowiedziami na większość pytań, to jednak żadnemu z nich nie udało się stanąć na podium. Zwycięzca - Poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Bielan - nie miał sobie równych i to on zdobył czek na 20

 • Mrok i okrucieństwo Kolskiego

  Zapaśnik skrywający tajemnicę oraz kobieta, której życie odmienia się za sprawą wielkiej niespodziewanej miłości - to bohaterowie nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły". Obraz trafi do kin 5 czerwca. Reżyser określa go jako "przygodowy film o miłości".

 • Kolski czy... Terminator?

  W najbliższy weekend warto wybrać się do kina. Na ekrany wchodzi najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły", zaś miłośników filmów science fiction zainteresuje "Terminator: Ocalenie". Znajdzie się coś również dla wielbicieli komedii romantycznych, a także dla tych, którym bliska jest tematyka... ekologii.

 • PiS zawiesił bojkot TVN

  Prawo i Sprawiedliwość postanowiło zawiesić bojkot TVN. Decyzję podjął obradujący w środę, 14 stycznia, komitet polityczny PiS.

 • Co oni wiedzą o Europie?

  Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!" i Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl" poddali się... testowi wiedzy o Europie. W poniedziałkowy wieczór, 1 października, w studiu TVP1 odpowiadali na przygotowane przez ekspertów pytania dotyczące Unii Europejskiej i unijnych funduszy.

 • Komorowski nie chce do TVP. Woli TVN!

  Przedostatni poniedziałek kampanii wyborczej zdominowała dyskusja o telewizyjnej debacie kandydatów na prezydenta. Sztab Bronisława Komorowskiego ogłosił, że "na dzisiaj" wyklucza jego udział w debacie 4 kandydatów w TVP; w zamian proponuje spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w TVN.

Wideo na temat: adam bielan
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.