• Informacje na temat:

  adam ferency m jak

Artykuły na temat: adam ferency m jak
 • Adam Ferency czuje się już lepiej!

  Adam Ferency (64 l.) boryka się z problemami zdrowotnymi. Za nim pobyt w szpitalu. Teraz przebywa na zwolnieniu lekarskim i stara się odzyskać pełnię sił.

 • Trwają zdjęcia do "Excentryków" Janusza Majewskiego

  W swoim najnowszym filmie - "Excentrycy" - Janusz Majewski zabiera nas w filmową podróż do lat 50., kiedy królował swing i wolność.

 • Adam Ferency: Po dramatycznym wydarzeniu musi bardziej na siebie uważać

  Adam Ferency (66 l.) wiódł szczęśliwe i uporządkowane życie. W ubiegłym roku wydarzyło się jednak coś, co na zawsze odmieniło jego codzienność.

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Ferency upokorzył Pilaszewską. Scenarzystka się mści!

  .... Prowadził je profesor tej uczelni, popularny aktor. "Pamiętam, jak Adam Ferency, bezczelny, tego mu nie daruję do końca życia, spojrzał na mnie i powiedział: 'A co ty będziesz robić w teatrze(...) z żalem. Mimo że od wydarzenia minęło 27 lat, ona wciąż to przeżywa. Dla Ferencego może to mieć konsekwencje. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", po sukcesie serialu "Przepis na życie" według jej...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • "Stulecie Winnych": Premiera pierwszego odcinka. Serial jak "Noce i dnie"?

  ..., Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Roman Gancarczyk, Weronika Humaj, Karolina Bacia oraz Krzysztof Kwiatkowski.(...)"Stulecie Winnych' to serial, który pod względem rozmachu może się mierzyć z takimi produkcjami, jak "Noce i dnie", czy "Chłopi". To jest wielkie epickie dzieło, które zostało dobrze wyreżyserowane...

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".

 • Wielkie gwiazdy z serialu "Niania". Czy zrobią karierę? Czy jest o nich głośno?

  Zwariowana Frania Maj i wspaniałe dzieciaki zdobyły serca Polaków. Sitcom emitowany był w latach 2005-2009. Mogliśmy w nim zobaczyć osoby takie jak: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch czy Adam Ferency.

 • Czarny charakter polskiego kina

  Zazwyczaj schowany w cieniu, wcielający się w postaci czarnych charakterów, od dawna nie miał tak dobrej passy. Na ekranach kin oglądać możemy go w wyrazistej roli w "1920 Bitwie Warszawskiej", natomiast telewizyjna widownia spotyka się z nim regularnie przy okazji serialu "Układ warszawski". Adam Ferency obchodzi w środę, 5 października, 60. urodziny.

Dyskusje na temat: adam ferency m jak