• Informacje na temat:

  adam fidusiewicz w na wspólnej

Artykuły na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Adam Fidusiewicz był... private dancerem. Tańczył za kasę!

  Adam Fidusiewicz, czyli Maks Brzozowski z „Na Wspólnej”, od jakiegoś czasu każdy swój wpis w sieci zaczyna słowami „Mam zaszczyt...”. Wcześniej przez trzy miesiące niemal codziennie publikował na Instagramie filmiki, na których tańczył. 35-letni aktor nie kryje, że zależy mu, by istnieć w social mediach, bo dzięki temu może mieć kontakt z ludźmi i robić wiele dobrych rzeczy.

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • Adam Fidusiewicz szczerze o kontrowersyjnych scenach

  Adam Fidusiewicz (33 l.) opowiedział o kulisach nagrywania scen łóżkowych w "Na Wspólnej".

 • Adam Fidusiewicz: Będzie się działo

  Adam Fidusiewicz wyznaje, że praca jest dla niego wypoczynkiem. Młody aktor opowiada, o nowych odcinkach seriali "Na wspólnej" i "Czas honoru", w których już niebawem będzie można go zobaczyć.

 • Adam Fidusiewicz rozstał się z dziewczyną!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) został singlem!

 • Z "Na Wspólnej" do MTV

  Adam Fidusiewicz i Marcin Chochlew, znani dotąd głównie z serial u "Na wspólnej" wystąpią w nowym programie MTV, zatytułowanym "Pogromcy rekordów".

 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.), aktor znany głównie z serialu "Na Wspólnej", zgodził się na udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Być może celebryta liczy na to, że dzięki show uda mu się wybić tak jak Zosi Zborowskiej (28 l.). W pierwszym odcinku nowego sezonu Fidusiewicz wcieli się w lidera grupy Łobuzy i wykona przebój disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz". Śmieszy was...

 • Maks rozmawia ze swoją dziewczyną Edytą, nagle ciszę przerywa dziwny chichot za drzwiami. Chłopak otwiera drzwi i... przyłapuje swoją mamę na czułych uściskach z Jerzym Dudkiem - ojcem Edyty.

 • "Na Wspólnej": Adam Fidusiewicz wreszcie się zakochał!

  Adam Fidusiewicz, czyli Maks Brzozowski z „Na Wspólnej”, nie kryje, że jest od niedawna do szaleństwa zakochany w pięknej modelce Martynie Budnej. - Tak, jestem w związku i jestem szczęśliwy! - potwierdza aktor.

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

Zdjęcia na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
Wideo na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) to kolejny gwiazdor, który zdecydował się na udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku aktor znany głównie z "Na Wspólnej" wcieli się w wokalistę zespołu Łobuzy. Fidusiewicz zaśpiewa hit disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz"!

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • "Na Wspólnej": Maks szykuje niespodziankę

  Co wydarzy się u Maksa Brzozowskiego w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej"? Adam Fidusiewicz uchylił nam rąbka tajemnicy... Zobaczcie sami!

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...