• Informacje na temat:

  adam g. skazany

Artykuły na temat: adam g. skazany
 • ​"Skazane": Czy Sylwia zdradzi Adama?

  Już dziś kolejny odcinek "Skazanych", a w nim wiele zaskakujących zwrotów akcji.

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • ​"W rytmie serca": Zeznania pielęgniarki pogrążą Żmudę! Zostanie skazany?

  Pielęgniarka Grażyna (Grażyna Błęcka-Kolska) zjawi się w sądzie, by zeznawać przeciwko Adamowi (Mateusz Damięcki) oskarżonemu o pobicie profesora Piwonia (Grzegorz Gadziomski). Wniosek o przesłuchanie Urbańskiej w charakterze świadka wniesie prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki). - Pełniła rolę instrumentariuszki podczas operacji prowadzonej feralnego dnia przez doktora Adama Żmudę - powie...

 • Ireneusz Czop: Tak się robi karierę

  Jesienią zobaczymy Ireneusza Czopa w nowych rolach: gangstera, bohatera wojennego i przyjaciela umierającego artysty.

 • "Skazane": Luksusowa żona

  Dawniej królowa życia, dziś samotna, bez grosza przy duszy i wsparcia najbliższych – to rzeczywistość bohaterki „Skazanych”, w którą wciela się Monika Krzywkowska.

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

 • "Skazane": Kobiety więźniów

  .... I ku jej zdziwieniu, okazuje się winny. Z kolei wątpliwości co do słuszności kary męża nie ma Sylwia, która od lat była żoną mafioso Adama (Ireneusz Czop). Poświęcając się przyjemnościom, nie(...) (Adam Tomaszewski) dorastał bez matki. Teraz odlicza dni do wyjścia na wolność.

 • Marek Piwowski: Drugie imię - ironia

  - Mam zasadę, żeby dwa razy nie mówić tego samego. Mój życiorys za każdym razem musi być inny - uważa Marek Piwowski.

 • "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  Grzegorz Daukszewicz ma poczucie humoru i dystans do siebie. Przyznaje, że pali, ale liczy na to, że zmądrzeje. W tym sezonie koniecznie chciałby pracować jeszcze więcej, niż do tej pory... Przystojny, młody i już popularny syn satyryka Krzysztofa Daukszewicza spodobał się Polakom w roli kochliwego Adama z serialu "Na dobre i na złe".

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: adam g. skazany
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: adam g. skazany
 • Re: "Adam i Ewa": Co się stało z Katarzyną Chrzanowską?

  Największa ilość komentarzy to gimbazy. Ja w 2000 roku oglądałem serial z tą panią w celi wadowickiego więzienia.

 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  Ale po co to dogadywanie? jesteś studentem to się ucz, może będziesz miał fajną przyszłościową prace bez brudzenia sobie rąk, napisałem tylko że człowiek bez studiów nie jest skazany na pracę za 2000 netto. Mam nadzieje że znajdziesz pracę za dobre pieniądze i życie nie zweryfikuje Cię w ten sposób że będziesz się zastanawiał po co robiłeś studia jak zarabiasz teraz 5000 netto a robol po