• Informacje na temat:

  adam i krzysztof zielińscy

Artykuły na temat: adam i krzysztof zielińscy
 • "W rytmie serca": Happy end czy rozstanie i śmierć?

  Wiadomość o ciąży Weroniki sprawi, że Maria każe Adamowi się wyprowadzić, a Edward na własnej skórze przekona się, że jego przeszłość jest groźniejsza niż rak.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "W rytmie serca": Pojednanie i nieoczekiwane zagrożenie

  ...​W najbliższą niedzielę, 6 maja, o godz. 20:00 w Polsacie, w serialu "W rytmie serca" zobaczymy jak Adam będzie usiłował walczyć o życie swojego ojca, Olgę nękaną przez mafię i Weronikę, która dowiedziała się, że jest w ciąży i jest tym faktem przerażona.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • "M jak miłość": To oni najwięcej namieszali w serialach w 2014!

  ...), Aleksandra Domańska (jako Joanna Zarzycka) i Paweł Domagała (jako Krzysztof Małecki), tylko potwierdza, że widzowie są spragnieni nowych talentów i wcale nie potrzebują do szczęścia tzw. gwiazd(...) także rola Adama w "Czasie honoru". Fanki zdążyły nawet nadać mu ksywkę "Pan Skuteczny" (grany przez niego mecenas Marci Kaszuba reklamuje się jako skuteczny adwokat). Mała wielka aktorka "Mała wielka...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • ​Dziś mija 14 lat od premiery "Na dobre i na złe"

  Dokładnie 14 lat temu - 7 listopada 1999 roku - Dwójka wyemitowała 1. odcinek serialu "Na dobre i na złe". Opowieść o lekarzach i pacjentach szpitala w Leśnej Górze od razu stała się wielkim telewizyjnym hitem przyciągającym co tydzień przed ekrany miliony widzów, a z grających w nim główne role aktorów - Małgorzaty Foremniak, Artura Żmijewskiego i Krzysztofa Pieczyńskiego - uczyniła gwiazdy...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Telekamery Tele Tygodnia 2017: Poznajmy nominowanych

  .... Zgodnie z zasadami plebiscytu, po zdobyciu trzech Telekamer laureat otrzymuje w kolejnym roku Złotą Telekamerę. Serialowe kategorie: Aktorka Małgorzata Buczkowska TK.A1 Dorota Kolak TK.A2 Małgorzata Kożuchowska TK.A3 Barbara Kurdej-Szatan TK.A4 Anita Sokołowska TK.A5 Aktor Bartek Kasprzykowski TK.B1 Krzysztof Pieczyński TK.B2 Wojciech Zieliński TK.B3 Cezary Żak TK.B4 Michał Żebrowski TK.B5

 • Rozdano Feliksy Warszawskie

  Reżyser Krzysztof Zaleski, aktorzy: Danuta Szaflarska, Julia Kijowska, Andrzej Zieliński i Grzegorz Damięcki zostali laureatami nagród teatralnych Feliksy Warszawskie za sezon 2006/2007. Gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 29 października, w Warszawie.