• Informacje na temat:

  adam i kuba zdrójkowscy

Artykuły na temat: adam i kuba zdrójkowscy
 • "rodzinka.pl": Kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

  Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka. Aktor znany z serialu "rodzinka.pl", niedawno podzielił się ich wspólnym zdjęciem na swoim Instagramie. "Podobno niepodobni" - podpisał fotografię. Kim jest Kuba?

 • Bracia Zdrójkowscy świętują 12. urodziny!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", świętuje dziś - 29 maja - dwunaste urodziny. Świeczki na urodzinowym torcie zdmuchnie razem z bratem bliźniakiem, Jakubem Zdrójkowskim, czyli Jurkiem z "Reguł gry".

 • Serialowe rodzeństwa

  ...zobaczymy je dopiero w serialu "Wataha" oraz spektaklu teatralnym "Siostra twojej siostry". Inne serialowe rodzeństwo - Adam i Kuba Zdrójkowscy - mieli już okazję grać razem. Bliźniacy wystąpili m. in. w "Rodzinie zastępczej", "Londyńczykach 2" i "Na dobre i na złe". Kuba pojawił się też u boku Adama w jednym z odcinków "rodzinki.pl" oraz w filmie "Być jak Kazimierz Deyna". Razem i osobno...

 • Następcy braci Mroczków

  Szybko rośnie konkurencja dla Rafała i Marcina Mroczków, bohaterów serialu "M jak miłość". To 8-letni, roześmiani bliźniacy Jakub i Adam Zdrójkowscy.

 • Następcy braci Mroczków

  Szybko rośnie konkurencja dla Rafała i Marcina Mroczków, bohaterów serial u "M jak miłość". To 8-letni, roześmiani bliźniacy Jakub i Adam Zdrójkowscy.

Zdjęcia na temat: adam i kuba zdrójkowscy
Wideo na temat: adam i kuba zdrójkowscy
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: adam i kuba zdrójkowscy