• Informacje na temat:

  adam jasiński

Artykuły na temat: adam jasiński
 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  Znakomity polski aktor, od lat mieszkający w Australii. Był rewelacyjny w roli psychopatycznego gangstera Katiuszy w „Disco Polo” i jako zakochany w dr Bosak (Danuta Stenka) Leon Jasiński w serialu „Lekarze”. Teraz wraca na ekrany naszych telewizorów jako bez reszty oddany pracy warszawski prokurator, w serialu według pomysłu braci Miłoszewskich.

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Syberiada polska"

  Adam Woronowicz, czyli Leon Wasilewski z "Czasu honoru", i Urszula Grabowska, czyli Marta Sajno z "Na krawędzi", to gwiazdy nowego filmu Janusza Zaorskiego "Syberiada polska". To także pierwsi polscy aktorzy, którzy pracowali na planie filmowym... na Syberii!

 • Skangur: Uwaga, ciekawy debiut!

  "Ze słońcem na twarzy" - taki optymistyczny tytuł nosi debiutancka płyta krakowskiej formacji Skangur. Premierę albumu zaplanowano na wrzesień. Jak twierdzą sami muzycy, Skangur nie identyfikuje się z żadną ideologią, zaś ich występ ma charakter spontanicznej zabawy, która ma dać dużo radości potencjalnym odbiorcom.

 • Nadchodzi pora na "Lekarzy"!

  ...) kieruje toruńskim szpitalem. Jest ambitną i uwielbiającą wyzwania kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jako szefowa stara się być wymagająca, ale sprawiedliwa. Leon Jasiński (Jacek Koman(...) - przyciąga męskie spojrzenia i potrafi zrobić piorunujące wrażenie na każdym. Jest córką ordynatora, robi specjalizację z anestezjologii. Adam Gajewski (Marcin Perchuć) pracuje jako internista. Jedyne...

 • Kat ujawnia szczegóły (płyta "Acoustic - 8 filmów")

  Poznaliśmy szczegóły i okładkę płyty "Acoustic - 8 filmów", na której grupa Kat przedstawia swoje ballady w nietypowych wersjach.

 • "Lekarze": Jest szansa na powrót serialu?

  ...ekranem. Rozbrajał nas doktor Adam Gajewski vel Jivan (Marcin Perchuć) swoim niekonwencjonalnym podejściem do medycyny. Rozczulił nas też wrażliwy ginekolog dr Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), któremu(...) romansem ordynatora Leona Jasińskiego (Jacek Koman) z młodziutką stażystką Basią. Zwłaszcza gdy Beata (Agnieszka Więdłocha) przyłapała kochanków na gorącym uczynku. Jednak pod koniec serialu chyba...

 • Skangur rusza w trasę

  Polska grupa Skangur, która udanie zadebiutowała w 2003 roku albumem "Ze słońcem na twarzy", w maju wyruszy na trasę koncertową po Polsce. W jej trakcie odwiedzi kilkanaście miast.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...niepomyślne wyniki mammografii. Magda namawia ją na leczenie w Norwegii. Paweł kłóci się z Jasińskim. Czuje się w obowiązku, by natychmiast zatrzymać budowę obwodnicy. Diagnoza odc.11 Annę martwi brak(...) przeciwko mężowi Lindy. Gdy Adam chce wziąć odpowiedzialność za jej dziecko, zdobywa się na odwagę, by wyjawić mu prawdę. Niebawem zgłasza się świadek, który zamierza zapewnić oskarżonemu alibi. Kompania X2

 • Kat z liderem grupy Ścigani (płyta "Acoustic - 8 filmów")

  To już oficjalne: tajemniczym wokalistą, który wsparł zespół Kat na nadchodzącej płycie "Acoustic - 8 filmów" jest Maciej Lipina z bluesrockowej grupy Ścigani.

Wideo na temat: adam jasiński
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.