• Informacje na temat:

  adam klocek

Artykuły na temat: adam klocek
 • "Blondynka": Mariusz Ostrowski bywa aktorem krnąbrnym wobec... reżyserów

  ...z "Blondynki". Mariusz Ostrowski miał wiele szczęścia, że - jeszcze będąc studentem łódzkiej filmówki - trafił pod skrzydła legendarnego Adama Hanuszkiewicza. Współpracę z nim wspomina jako wspaniałą...

 • Michał Szyc z "The Voice of Poland" debiutuje: Noc i dzień (zobacz teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć debiutancki teledysk Michała Szyca - "Noc i dzień"

 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  ...z rodzicami z miasta do miasta? - Niewykluczone. Oboje - mama Halina Dobrowolska-Koman i tata Adam Koman - byli aktorami. Ojciec sprawował też funkcję dyrektora administracyjnego teatrów kolejno...

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

 • Adam Klocek o Grammy dla Włodka Pawlika: Moja radość jest podwójna

  Nagroda Grammy dla płyty "Night in Calisia" to świetna promocja Kalisza, ale także naszej filharmonii - powiedział szef Filharmonii Kaliskiej Adam Klocek. Płyta Włodka Pawlika została uhonorowana w kategorii najlepszy album dużego zespołu jazzowego.

 • Kupczyk spełnia marzenia

  - Inne brzmienie i prawdziwa symfoniczna uczta - tak specjalny koncert "Akordy słów" zapowiada Grzegorz Kupczyk, który w niedzielę, 9 listopada, w Kaliszu wystąpi z własnym, metalowym zespołem CETI oraz chórem i orkiestrą symfoniczną Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka.

 • "LEGO Przygoda" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "LEGO Przygoda" to pierwszy w historii pełnometrażowy film kinowy przedstawiający postaci ze świata klocków LEGO. Obraz, który został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków, jedna z największych produkcji filmowych 2014 roku, zadebiutował na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Kalisz: Dawid Podsiadło, Monika Borzym i O.S.T.R. z orkiestrą

  22 sierpnia na Placu Bogusławskiego w Kaliszu odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym suitę "Feniks" zaprezentują wokaliści Monika Borzym i Dawid Podsiadło oraz raper O.S.T.R. w towarzystwie orkiestry symfonicznej.

 • Zakopower symfonicznie

  Grupa Zakopower to trzeci wykonawca, który weźmie udział w koncercie z cyklu "Filharmonia nie Gryzie". Podczas występu w Kaliszu na scenie zespołowi towarzyszyć będzie m.in. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej.

 • Najpiękniejsze urodziny w życiu

  Koncert "Akordy słów", czyli połączenie rockowej i metalowej muzyki grupy CETI z orkiestrą symfoniczną i chórem okazał się trafionym przedsięwzięciem.

Wideo na temat: adam klocek
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: adam klocek