• Informacje na temat:

  adam kłosiński krystyna janda

Artykuły na temat: adam kłosiński krystyna janda
 • Krystyna Janda: Coraz bardziej samotna?

  ...na pamiątkę. "Ja jestem w encyklopedii" - odpowiedziała kiedyś mężczyźnie, który zapytał ją: "A kim pani właściwie jest?". O sobie Krystyna Janda (63 l.) opowiada w najnowszej książce "Pani zyskuje(...), którzy już nie żyją. Za dziećmi, które już dorosły. Za minionymi latami. Wydaje się, że Krystyna Janda jest coraz bardziej samotna... Najszczęśliwsza była nie wówczas, gdy zdobywała nagrody za...

 • Krystyna Janda: Mam żal do losu, że Edward umarł tak młodo

  ...5 stycznia minie dziesięć lat od śmierci Edwarda Kłosińskiego (†65 l.). Krystyna Janda (65 l.) podkreśla, że odkąd jest sama, nie ma ochoty na "nowe życie" u boku kogoś innego. Edward był miłością jej życia.

 • Krystyna Janda i Andrzej Seweryn: co zniszczyło ich małżeństwo?

  ...​Krystyna Janda (64 l.) i Andrzej Seweryn (71 l.) tworzyli małżeństwo przez kilka lat. Pewnego wieczoru aktorka spakowała się, wzięła córkę i wyprowadziła się do mamy. Było to równoznaczne z zakończeniem związku.

 • Krystyna Janda dumna z syna. Chodzi o "Seks dla opornych"!

  Wzruszenie odbiera Krystynie Jandzie (64 l.) głos, gdy patrzy na starszego syna uwijającego się na scenie. Przepełnia ją duma. Adam poszedł w ślady ojca i właśnie rozpoczął współpracę z matką.

 • Krystyna Janda żyje luksusowo...

  ...- Żyję luksusowym życiem osoby, która zajmuje się tym, co naprawdę lubi - mówi Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka z "Bez Tajemnic". Aktorka, szefowa artystyczna dwóch teatrów w Warszawie - Teatru Polonia i Och-Teatru. Ma w swym dorobku artystycznym około 50 ról filmowych, tyle samo telewizyjnych, równie imponująca jest liczba ról teatralnych.

 • Krystyna Janda

  ...: córki Marii Seweryn (córkę Andrzeja Seweryna) oraz dwóch synów, Adama i Jędrzeja Kłosińskich. Mieszka w podwarszawskim Milanówku.(...)W 1975 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Janda debiutowała jeszcze w czasie studiów rolą Maszy Kułyginy w dramacie Trzy siostry Antona Czechowa w reżyserii Aleksandra...

 • Janda: Jestem samotna, nie mam życia osobistego

  Krystyna Janda (60 l.) płaci wysoką cenę za realizację marzeń...

 • Janda pomaga synowi w karierze

  Po śmierci męża Krystyna Janda długo nie mogła się otrząsnąć. Na nogi stanęła dzięki dzieciom, a szczególnie Adamowi. Dziś to ona go wspiera.

 • Syn Krystyny Jandy: Mam bogatą matkę, mogę...

  Krystyna Janda (61 l.) jest dumna ze swoich synów, mimo że nie zamierzają oni swojej przyszłości wiązać ze sztuką.

 • We wtorek, 15 stycznia, odbył się pogrzeb Edwarda Kłosińskiego, cenionego operatora filmowego, męża Krystyny Jandy. Twórca zmarł 5 stycznia, w trzy dni po swoich 65. urodzinach.