• Informacje na temat:

  adam konkol choroba

Artykuły na temat: adam konkol choroba
 • Adam Konkol został ojcem!

  Adam Konkol (39 l.), członek zespołu Łzy pęka z dumy. Jego partnerka właśnie urodziła!

 • Adam Konkol: Biorę 21 pigułek dziennie!

  Adam Konkol (39 l.) poraz kolejny opowiedział o swojej chorobie.

 • Adam Konkol, lider zespołu Łzy, opowiedział o swoich zmaganiach z chorobą - wrodzoną wadą serca i płuc.

 • Adam Torbicki zagra w filmie!

  Adam Torbicki (60 l.), wybitny kardiochirurg i mąż Grażyny Torbickiej (55 l.), wystąpi w filmie dokumentalnym o chorym liderze zespołu Łzy, Adamie Konkolu.

 • Paulla jest chora

  ...gitarzysta zespołu Łzy, Adam Konkol. Piosenkarka związana jest jednak z innym mężczyzną - Rafałem Wojtysiakiem, Konkol z Angeliną Kwiatek, którą poślubił w maju. Ignasiak, mimo nowego związku, wciąż nie może wybaczyć byłemu tak szybkiej decyzji o ślubie z inną kobietą. Zobacz również: Paulla to "Górniak dla ubogich" Tak zmieniała się Paulla Paulla nie może wybaczyć Konkolowi? Paulla nie ma...

 • Adam Konkol z Łez: Jest ze mną coraz gorzej

  Znany z zespołu Łzy gitarzysta Adam Konkol cierpi na wrodzoną wadę serca.

 • Łzy: Gitarzysta ciężko chory

  Adam Konkol, gitarzysta zespołu Łzy, jest ciężko chory. Ma wrodzoną wadę serca, połączoną z nadciśnieniem płucnym. Nawet wyjście na pierwsze piętro po schodach sprawia mu duży kłopot.

 • Łzy: Powrót gitarzysty

  "Tak szczęśliwy nie byłem od czasu wyjścia ze szpitala" - mówił po koncercie grupy Łzy jej gitarzysta, Adam Konkol. W piątek, 30 kwietnia, muzyk, cierpiący na poważną wadę serca, po raz pierwszy od ponad trzech miesięcy stanął na scenie.

 • Łzy powalczą o Eurowizję

  Zespół Łzy wystąpi w polskich eliminacjach Konkursu Eurowizji. Ciężko chorego gitarzysty, Adama Konkola, nie będzie jednak na scenie. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 stycznia.

 • Eurowizja bez Łez?

  Pod znakiem zapytania stanął występ grupy Łzy w nadchodzących eliminacjach do konkursu Eurowizji. W ostatnich dniach pogorszył się stan zdrowia gitarzysty Adama Konkola.. Zespół rozważa wycofanie się z koncertu, który odbędzie się w sobotę, 24 stycznia.

Wideo na temat: adam konkol choroba
 • Adam Konkol szczerze o swojej chorobie: Stałem i plułem krwią

  Bywały dni, gdy podczas koncertu stałem za głośnikiem i plułem krwią – wyznaje Adam Konkol, lider zespołu Łzy. Muzyk od lat cierpi na naczyniową chorobę płuc, która niejednokrotnie zagrażała jego życiu. Dzięki nowoczesnej terapii od roku czuje się jednak znacznie lepiej. Adam Konkol miał 5 lat, gdy wykryto u niego zespół Eisenmengera. To powikłanie wrodzonych wad serca związanych z lewo

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Konkol przeszedł na rentę

  Adam Konkol, lider zespołu Łzy, opowiedział w programie "Dzień Dobry TVN" o swoich zmaganiach z chorobą - wrodzoną wadą serca i płuc. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...