• Informacje na temat:

  adam król łódź

Artykuły na temat: adam król łódź
 • Filip Tłokiński wśród gwiazd 2. serii "Komisarza Aleksa"

  Do grona gwiazd, które pojawią się w gościnnych epizodach w 2. serii "Komisarza Aleksa", dołączył właśnie Filip Tłokiński - młody aktor, któremu popularność przyniosła rola Adama Sagowskiego w serialu "Prosto w serce". W jednym z odcinków "Komisarza Aleksa 2" Filip wcieli się w Dominika - syna bogatej bizneswoman zamieszanej w morderstwo w eleganckim salonie spa.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Weekend w serialach

  ...jedzie w rodzinne strony matki chłopca, aby go oddać. Na miejscu dowiaduje się, że Ilona wyjechała, ale nikogo nie poinformowała dokąd. Adam nie interesuje się sprawami galerii. Jerzy prosi go, aby(...). Kobieta uznaje, że musi uciec z dziećmi za granicę. Wyprowadza w pole śledzącego ją Żaryna, po czym szykuje łódź Marka do wypłynięcia z portu. Niestety, uruchomienie silnika okazuje się niemożliwe. Osaczona...

 • Vittorio Storaro w Łodzi

  Wystawę fotografii jednego z najwybitniejszych operatorów filmowych Vittorio Storaro "Pisanie światłem" otwarta zostanie pod koniec października w Łodzi. Ekspozycja będzie jedną z imprez towarzyszących tegorocznemu Festiwalowi Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych - Plus Camerimage.

 • Camerimage 2001: Kandydaci do Złotej Żaby

  13 operatorów walczyć będzie o Złotą, Srebrną i Brązową Żabę na festiwalu sztuki operatorskiej "Camerimage 2001". Wśród 13 operatorów są dwaj Polacy: nieżyjący już Piotr Sobociński, autor zdjęć do konkursowego filmu "Hearts in Atlantis" Scotta Hicksa z Anthony'm Hopkinsem w roli głównej, oraz Adam Sikora, operator jedynego w konkursie filmu polskiej produkcji, "Angelusa" Lecha Majewskiego

 • Gwiazdy i Złote Żaby

  Reżyserzy Alan Parker, Roman Polański, Mike Newell, Jiri Menzel oraz operatorzy Vittorio Storaro, Stephen Goldblatt, Adam Holender, Janusz Kamiński, Sławomir Idziak - to tylko niektórzy goście 15. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage, który odbędzie się w Łodzi.

 • Holender na "Żydowskich Motywach"

  Adam Holender będzie gościem szóstej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Żydowskie Motywy", który 28 kwietnia rozpoczyna się w warszawskim kinie Muranów.

 • Polański "wrażliwy wizualnie"

  Roman Polański ma odebrać w sobotę w Łodzi nagrodę "za całokształt twórczości dla reżysera ze szczególną wrażliwością wizualną" na 15. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage.

 • Lee Monday: Posłuchaj przed premierą!

  W serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać obszernych fragmentów płyty "Teraz i tu" grupy Lee Monday. To debiut laureatów konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo".

 • 15 filmów walczy o Złotą Żabę

  Pokaz filmu "Motyl i skafander" w reżyserii Juliana Schnabla ze zdjęciami Janusza Kamińskiego zainauguruje w tym roku konkurs o Złotą Żabę 15. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. W tym roku o główne nagrody festiwalu rywalizować będą autorzy zdjęć do 15 filmów.