• Informacje na temat:

  adam l urzednik

Artykuły na temat: adam l urzednik
 • Adam Sztaba ożenił się! To była piękna ceremonia!

  Adam Sztaba (41 l.) powtórnie się ożenił! Jego wybranką jest Agnieszka Dranikowska, z którą związał się w 2014 roku. Ceremonia odbyła się w pięknym miejscu.

 • Cielecka i Woronowicz w "Czasie honoru"

  Trwają zdjęcia do piątej serii serialu "Czas honoru", która rozgrywa się kilka miesięcy po zakończeniu drugiej wojny światowej. Do obsady dołączyli m.in. Magdalena Cielecka i Adam Woronowicz, którzy grają wysoko postawionych urzędników władzy komunistycznej.

 • ...​Adam Sztaba (41 l.) znów jest żonaty! Po rozwodzie z Dorotą Szelągowską przyszedł czas na zawarcie związku małżeńskiego z aktualną ukochaną, Agnieszką. Muzyk podzielił się fotkami z tej wyjątkowej uroczystości.

 • Patrzy na kobiety bez podtekstów

  Uznany za "szwarc charakter" polskiego kina, nie ma nic przeciwko tej opinii. - Teraz gram gliniarza z komisariatu na Czerniakowie - mówi Adam Ferency.

 • Magdalena Cielecka i Adam Woronowicz w "Czasie honoru"!

  Trwają zdjęcia do piątej serii serialu "Czas honoru", która rozgrywa się kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej. Do obsady dołączyli m.in. Magdalena Cielecka i Adam Woronowicz, którzy grają wysoko postawionych urzędników władzy komunistycznej.

 • Film o Smoleńsku w polskim sejmie

  W czwartek, 20 stycznia, o godz. 16:00 odbędzie się w Sejmie RP projekcja filmu dokumentalnego na temat katastrofy smoleńskiej "Mgła". Obraz opowiada o wydarzeniach z 10 kwietnia z perspektywy byłych urzędników Kancelarii Prezydenta.

 • "Na Wspólnej": Ślub na łożu śmierci

  ..., dosłownie moment później Ilona nagle zasłabnie i nieprzytomna osunie się na ziemię. Natychmiast będzie musiała wrócić do szpitalnego łóżka. A gdy odzyska przytomność, Maks (Adam Fidusiewicz) ze smutkiem...

 • Steve Buscemi ma oko na A. Sandlera

  Steve Buscemi ( "Wściekłe psy" ) i Dan Aykroyd ( "50 pierwszych randek" ) dołączyli do obsady najnowszej komedii z udziałem Adama Sandlera "I Now Pronounce You Chuck and Larry".

 • "Na Wspólnej": Zdybicka odda się naczelnikowi skarbówki!

  Gdy kontrola urządu skarbowego wykaże rażące nieprawidłowości w BudMaxie, Zdybicka i Brzozowski (Adam Fidusiewicz) pójdą razem wyjaśnić sprawę naczelnikowi (Marek Kasprzyk). Zwrócą mu uwagę, że interpretacja przepisu, dotyczącego kwoty podatku VAT, nie jest jednoznaczna. Zapewnią, że nigdy nie było ich intencją oszukiwanie kogokolwiek. Mężczyzna kategorycznie stwierdzi, że mogą złożyć...

 • Ta praca nie jest usłana różami

  - Problemów jest aż za dużo, nie rozwiążemy wszystkich - mówią Michał Bebło i Adam Kuklewicz. A jednak dzięki "Interwencji", która właśnie obchodzi 10-lecie, pomogli ogromnej liczbie widzów.

Wideo na temat: adam l urzednik
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.