• Informacje na temat:

  adam lambert

Artykuły na temat: adam lambert
 • Nie chcą geja w Malezji

  Malezyjska partia opozycyjna domaga się od rządu odwołania planowanych koncertów Adama Lamberta . Zdaniem polityków, amerykański gwiazdor promuje "kulturę homoseksualistów" w muzułmańskim kraju.

 • Queen + Adam Lambert: Brytyjczycy na kolanach

  13 stycznia w Newcastle rozpoczęła się europejska trasa Queen + Adam Lambert. Tamtejsze media pieją z zachwytu, a oklaski zbiera także Adam Lambert, który budzi mieszane uczucia u wielu fanów Królowej.

 • Lady Gaga pod czujnym okiem mamy

  ...takich gwiazd, jak: Kate Hudson, Fergie i Adam Lambert, a także partnera piosenkarki, Luca Carla. Cynthia Germanotta nie potrafiła podobno ukryć wstydu, gdy gwiazda otrzymała dmuchaną lalkę z sex...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: 2500 zł za bilet na scenie!

  Koncertem w Newcastle 13 stycznia grupa Queen z Adamem Lambertem jako wokalistą rozpoczyna europejską trasę. W jej ramach 21 lutego brytyjski zespół zagra w Kraków Arenie.

 • Geje i lesbijki mówią "Glee"

  ...: w tym jej doktor, stylista oraz... pies. Wieczór uświetnił występ gejowskiego wokalisty Adama Lamberta.

 • Koncert Queen + Adam Lambert we Wrocławiu. Miasto domaga się milionów

  Spółka Wrocław 2012 będzie domagać się kilku milionów złotych za starty poniesione przy organizacji koncertu Queen + Adam Lambert, który odbył się w lipcu 2012 r. na stadionie we Wrocławiu.

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  ...żydowskie dziecko w okupowanej Warszawie. W rolach głównych występują: Bożena Adamek, Ewa Szykulska, Barbara Brylska, Róża Chrabelska, Aleksandra Cezarska, Zygmunt Malanowicz, Henryk Bista(...) rewolucjonistów w pewnym prowincjonalnym miasteczku. W filmie zagrali: Omar Shariff, Lambert Wilson, Jerzy Radziwiłłowicz, Jean-Philippe Écoffey, Isabelle Huppert. Obraz pokazywano na Międzyanrodowym...

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Serial wraca i to w gwiazdorskim stylu

  ...-26 lat. PS 2: Adam Lambert (zwycięzca "American Idol") nie zagra w serialu. Informacje neguje zdaniem na swym Twitterze: "To plotki. Sorry chłopaki." A na koniec zwycięskie wideo:

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: adam lambert
Wideo na temat: adam lambert
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: adam lambert
 • Re: "Świat według Kiepskich": Co słychać u Barbary Mularczyk?

  Nie jestem gejem. Nie wiem skąd takie przypuszczenie? A może to zwykły hejt? A czy nie lubią gejów to raczej nieprawda. Moim koleżankom ze szkoły strasznie podobał się Adam Lambert.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Bali Bej się żeni

  George Michael też był przystojny. Freddie Mercury, Adam Lambert, Ricky Martin, Piasek tez byli przystojni. A potem wyszło szydło z wora - oni byli gejami! Po latach dowiemy się, że ten przystojniak też jest gejem a ten ślub to była jedna wielka ściema!