• Informacje na temat:

  adam lambert wroclaw

Artykuły na temat: adam lambert wroclaw
 • Koncert Queen + Adam Lambert we Wrocławiu. Miasto domaga się milionów

  Spółka Wrocław 2012 będzie domagać się kilku milionów złotych za starty poniesione przy organizacji koncertu Queen + Adam Lambert, który odbył się w lipcu 2012 r. na stadionie we Wrocławiu.

 • Queen z Adamem Lambertem we Wrocławiu!

  7 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu wystąpi rockowa legenda - grupa Queen z kontrowersyjnym wokalistą Adamem Lambertem.

 • Oni też zagrają przed Queen

  Pochodzący z Łodzi zespół Power Of Trinity dołączył do składu Rock In Wroclaw Festival, którego gwiazdą jest Queen z Adamem Lambertem.

 • Dziś koncert Queen we Wrocławiu

  Legendarna grupa rockowa, brytyjski zespół Queen, wystąpi w sobotę (7 lipca) we Wrocławiu. Koncert, z udziałem amerykańskiego wokalisty Adama Lamberta, odbędzie się na Stadionie Miejskim w ramach nowego festiwalu - Rock in Wroclaw.

 • Queen: To będzie coś wspaniałego

  Brian May z grupy Queen w rozmowie z INTERIA.PL podkreślił, że już nie może doczekać się występu wraz z Adamem Lambertem we Wrocławiu. A u nas możecie już wygrać spotkanie z zespołem i bilet na ten koncert!

 • Ups! Pękły mu spodnie w kroku

  Występujący obecnie z grupą Queen amerykański wokalista Adam Lambert najadł się wstydu podczas czwartkowego (12 lipca) koncertu w Londynie.

 • Chłopak w makijażu i szpilkach

  Amerykański wokalista Adam Lambert nigdy nie miał zamiaru ukrywać orientacji seksualnej. "Bycie gejem jest bez wątpienia elementem mojej tożsamości" - oznajmił 27-letni piosenkarz.

 • Queen: Album coraz bardziej realny?

  Adam Lambert, który koncertuje z grupą Queen, optymistycznie zapatruje się na perspektywę nagrania nowej płyty z legendą rocka.

 • "Zaskoczyło od razu"

  - Wnosi swój styl, wolę i energię - tak gitarzysta grupy Queen Brian May zachwala wokalistę Adama Lamberta, z którym legendarna brytyjska formacja wystąpi po raz pierwszy w Polsce.

 • Queen: Nowe pokolenie

  Brian May z grupy Queen w rozmowie z INTERIA.PL zachwala Adama Lamberta, z którym rockowa legenda wystąpi 7 lipca we Wrocławiu.

Wideo na temat: adam lambert wroclaw
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.