• Informacje na temat:

  adam lambert zdjęcia

Artykuły na temat: adam lambert zdjęcia
 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  ...także seriale - "Jan Serce", "Lalka" czy "Doktor Ewa". Nad Strawą nakręcono zdjęcia do prawie 40 filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych, telewizyjnych i seriali - zarówno polskich, jak i zagranicznych(...) powstały zdjęcia do trzech odcinków: "Trudny wybór", "Prawo do życia" oraz "Dwie prawdy". Widzimy w nich staromiejski rynek (a dokładnie południową pierzeję), ulice: Grodzką, Rakowską i Śląską. Główną...

 • Brian May (Queen): Emocjonalny wieczór w Krakowie

  Gitarzysta Queen Brian May opisał swoje wrażenia z sobotniego koncertu (21 lutego) Queen + Adam Lambert w Kraków Arenie.

 • Ups! Pękły mu spodnie w kroku

  Występujący obecnie z grupą Queen amerykański wokalista Adam Lambert najadł się wstydu podczas czwartkowego (12 lipca) koncertu w Londynie.

 • "Thriller o namiętnościach"

  W nocy z poniedziałku na wtorek w Warszawie zakończą się zdjęcia do filmu "Kierowca" ("Limo Driver"), w którym jedną z głównych ról gra słynny Christopher Lambert.

 • Holender na "Żydowskich Motywach"

  Adam Holender będzie gościem szóstej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Żydowskie Motywy", który 28 kwietnia rozpoczyna się w warszawskim kinie Muranów.

Wideo na temat: adam lambert zdjęcia
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.