• Informacje na temat:

  adam maciejewski lekarz

Artykuły na temat: adam maciejewski lekarz
 • Natalia Lesz spotyka się ze znanym lekarzem

  Natalia Lesz (32 l.) po rozstaniu z Bartkiem Głogowskim, partnerem Dominiki Kluźniak, długo nie mogła znaleźć odpowiedniego dla siebie mężczyzny. Ostatnio jednak u jej boku pojawił się znany lekarz.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Natalia Lesz żałuje, że jest tylko "partnerką znanego lekarza"?!

  ...z człowiekiem, który ze światem gwiazd nie miał wiele wspólnego. Gdy poznali się jesienią 2013 roku, Adam Maciejewski (44 l.) był już chirurgiem o światowej renomie. Skromny, wyciszony, oddany swojej pracy(...) się w nowym środowisku i w roli "żony swego męża". Niedawno zespół lekarzy pod kierownictwem partnera aktorki dokonał kolejnego, rewolucyjnego przeszczepu - replantacji skalpu u pacjentki, której...

 • Wokalistka Natalia Lesz powiedziała: "Tak"

  Jak podał magazyn "Party", Natalia Lesz zaręczyła się z chirurgiem Adamem Maciejewskim.

 • Natalia Lesz poznała płeć dziecka!

  Natalia Lesz (33 l.) i Adam Maciejewski (42 l.) swoje pierwsze dziecko powitają na świecie w trzeciej dekadzie października. Piosenkarka niedawno poznała płeć malucha.

 • Natalia Lesz podpisała lukratywny kontrakt!

  Kilka dni temu media obiegła informacja, że Natalia Lesz (32 l.) i Adam Maciejewski (42 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Teraz piosenkarka ma kolejny powód do dumy - właśnie podpisała intratny kontrakt reklamowy.

 • "Komisarz Alex": Natalia Lesz czeka na dziecko i planuje ślub!

  Mężczyznę swojego życia - cenionego chirurga transplantologa Adama Maciejewskiego - Natalia Lesz poznała dokładnie 12 miesięcy temu. Po raz pierwszy spotkali się 19 października 2013 roku w Teatrze(...) partner polecieli na wakacje do Tajlandii, po powrocie z których zamieszkali razem w domu chirurga w Gliwicach (Adam Maciejewski pracuje w Instytucie im. M. Curie-Skłodowskiej w gliwickim Centrum...

 • Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  ...po porodzie zamierza wyjść za mąż! Mężczyzną życia Lesz jest ceniony chirurg transplantolog - Adam Maciejewski. Para poznała się w październiku 2013 roku na gali "Polacy z Werwą" w Teatrze Wielkim(...) bólami brzucha. Jednak lekarz prowadzący ciążę to zbagatelizuje... Czy Jowicie grozi poronienie? Źródło: Swiatseriali.pl...

 • "Na dobre i na złe": 600 odcinków i 15 lat wspomnień

  Po serialu sprzed lat nie ma ani śladu, są nowi bohaterowie, nowa czołówka, nowy jest nawet budynek, w którym mieści się szpital. Ale mimo transformacji, widzowie nadal pozostają wierni ekipie leśnogórskich lekarzy i razem z nimi przeżywają ich dramaty osobiste i cierpienia pacjentów.

 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  Banasia z "Gliny", Anny Guzik, czyli Żanety z "Na Wspólnej", Alana Andersza, czyli Wojciecha Maciejewskiego z "Układu warszawskiego", i Soni Bohosiewicz, czyli Aidy Misztal z "Aidy". Wśród widzów premierowego pokazu reklamowanej jako najbardziej poruszający polski film roku i nagrodzonej Srebrnymi Lwami na festiwalu w Gdyni "Obławy" dostrzegliśmy też  Andrzeja Mastalerza, czyli lekarza z "Licencji na...

Wideo na temat: adam maciejewski lekarz
 • Natalia Lesz zamieszkała ze znanym lekarzem. W Gliwicach!

  Natalia Lesz od kilku miesięcy spotyka się z prof. Adamem Maciejewskim (40 l.), chirurgiem z Centrum Onkologii w Gliwicach, który zasłynął pierwszym na świecie przeszczepem twarzy ratującym życie pacjenta. Para niedawno zamieszkała razem. (Dzień dobry TVN/x-news)