• Informacje na temat:

  adam małysz vancouver

Artykuły na temat: adam małysz vancouver
 • Małysz zarobił miliony dla TVP

  Telewizja Polska zarobiła ponad 20 mln złotych z reklam wyświetlanych podczas konkursów skoków narciarskich w Pucharze Świata. Najwięcej TVP zarobiła jednak na igrzyskach w Vancouver.

 • Początek sezonu Małysza w TVP

  Najbliższy weekend (26-28 listopada) to prawdziwe rozpoczęcie sezonu w sportach zimowych. W fińskim Kuusamo zainaugurują Puchar Świata skoczkowie narciarscy, z Adamem Małyszem na czele. Transmisja w TVP1 oraz TVP Sport.

 • Rekordowa widownia Małysza

  Od piątku, 12 lutego, trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Pierwsze transmisje TVP przed telewizyjne ekrany przyciągnęły wielomilionową widownię. Hitem jak zawsze okazały się skoki narciarskie.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Przemysław Babiarz: Przede mną dużo pracy

  Już po raz siódmy popularny komentator sportowy, laureat Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 jedzie na igrzyska olimpijskie. Trzy razy był na letnich, trzy razy na zimowych zawodach. Jak ocenia szanse Polaków?

 • Spędzamy więcej czasu przed telewizorem

  W 2010 roku Polacy telewizję oglądali o 5 minut dłużej. Liderem oglądalności jest TVP1, wśród kodowanych stacji tematycznych prowadzi TVN24, a na rynku reklamy TVN.

Wideo na temat: adam małysz vancouver
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.