• Informacje na temat:

  adam małysz wąs

Artykuły na temat: adam małysz wąs
 • Żona Małysza w "Tańcu z gwiazdami"?!

  ..."Fakt" dowiedział się, że Iza Małysz (33 l.) prowadzi rozmowy z producentami "Tańca z gwiazdami". Jak czytamy, negocjacje nie są łatwe, "ale już sam fakt, że żona mistrza zdecydowała się je podjąć, daje nadzieję na to, że jesienią zobaczymy ją na tanecznym parkiecie". TVN od dawna starał się ściągnąć do programu Adama. Teraz, gdy sportowiec zakończył karierę, nadzieje producentów odżyły na nowo...

 • Bitwa na... wąsy Małysza

  Ostatni skok Adama Małysza w "Bitwie na głosy" specjalnymi wąsami uczcili prowadzący Hubert Urbański, Michał Wiśniewski oraz bracia Golcowie. Z programem pożegnała się ekipa lidera Ich Troje z Łodzi.

 • Otylia podniosła się po dramacie

  ...dla "Twojego Stylu". "Chciałabym zakończyć karierę jak Adam Małysz. Z trofeum w ręku" - podkreślała. Życie Jędrzejczak było pasmem sukcesów. W swoim popisowym stylu motylkowym ustanawiała rekordy...

 • Golec uOrkiestra dla Małysza

  Pochodzący z Milówki zespół Golec uOrkiestra powoli kończy pracę nad trzecim w karierze studyjnym albumem. Płyta pojawi się w sklepach na początku marcu, a wśród 13 piosenek, które na nią trafią, znajdzie się kompozycja dedykowana Adamowi Małyszowi.

 • Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  ..." zrobiła, a przynajmniej taki miała zamiar, wielkie bum. Tym razem dopadł ją jednak pech, bo akurat zmarła prawdziwa gwiazda Irena Kwiatkowska, a Adam Małysz ogłosił zakończenie swojej kariery. Trzeba...

 • "Najpopularniejszy zespół karaoke na świecie"

  , pracy z Davem Lombardo, planach na przyszłość i rywalizacji Jaane Ahonen - Adam Małysz.

 • "Nie lubimy sauny"

  przeróbki kompozycji Metalliki i Nirvany. Przyznali się też, że nie przepadają za sauną i nie wiedzą, kto to jest Adam Małysz.

 • Nietypowa pasja Anny Dereszowskiej

  Kiedy nie występuje przed kamerą lub nie zajmuje się swoją córeczką, Anna Dereszowska relaksuje się za kierownicą. Aktorka wspomina zeszłoroczny rajd Maroko, a także wyznaje, dlaczego wybierze się na następny.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Wiktory 2004: Laureaci

  Kamil Durczok, Tomasz Lis i Szymon Majewski znaleźli się pośród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości występujących w telewizji w 2004 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek wieczorem, 25 kwietnia, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

Wideo na temat: adam małysz wąs
 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.