• Informacje na temat:

  adam nowak i dorota nowak

Artykuły na temat: adam nowak i dorota nowak
 • Doda oskarżona o znieważenie Biblii

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  ...pacjentów w śląskim szpitalu. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

 • Doda znieważyła Biblię?

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • "Diagnoza" nowym hitem TVN?

  Do szpitala w Rybniku zostaje przyjęta nieprzytomna Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska). Kobieta nie pamięta kim jest i w jakich okolicznościach trafiła na oddział ratunkowy. Anną zajmują się lekarze: Michał Wolski (Maciej Zakościelny) i Jan Artman (Adam Woronowicz). W odzyskiwaniu pamięci pacjentce pomagać będzie też postać grana przez Magdalenę Popławską. - W rybnickim szpitalu...

 • "Dodzie się nie upiecze"

  Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, nie odpuści piosenkarce kontrowersyjnych komentarzy na temat Biblii.

 • "Diagnoza": Spotkanie prasowe z aktorami i twórcami serialu

  ..."Nasz serial został napisany specjalnie dla Mai Ostaszewskiej. To wybitna aktorka, która ma w sobie tajemnicę, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie nikogo innego w tej roli" - powiedziała Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Diagnozy". Ostaszewska wcieli się w rolę Anny Nowak, która na skutek wypadku traci pamięć i trafia do jednego ze śląskich szpitali. Tam pod opieką lekarzy, a szczególnie...

 • Wojewódzki nie popełnił przestępstwa

  Nie będzie śledztwa w sprawie znieważenia uczuć religijnych w audycji radiowej Kuby Wojewódzkiego - czego chciał szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak. Stołeczny sąd podtrzymał decyzję prokuratury o odmowie dochodzenia.

 • Serialowy przewodnik

  ...poroniła. Teraz już Tomek nie musi się z nią żenić... Nowak rzeczywiście prosi ją o zwrot pierścionka zaręczynowego. odc. 2545 Przez przypadek Kamil czyta korespondencję Tosi i orientuje się, iż(...) wiadomość - Oleh został aresztowany podczas demonstracji. Postanawia interweniować w tej sprawie u swojego byłego ukochanego. Olya pokazuje panu Henrykowi zdjęcia znalezione u Nowakowej. Pyta, czy...

 • Nergal: Głupcy wierzą tabloidom

  Adam 'Nergal' Darski, do niedawna znany głównie fanom muzyki - niekoniecznie tylko tym gustującym w mocniejszych brzmieniach - ze względu na związek z Dodą stał się bohaterem polskich bulwarówek. Do nagłego zainteresowania tabloidów lider grupy Behemoth podchodzi ze spokojem.

Zdjęcia na temat: adam nowak i dorota nowak