• Informacje na temat:

  adam nowak i dorota nowak

Artykuły na temat: adam nowak i dorota nowak
 • Doda oskarżona o znieważenie Biblii

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  ...pacjentów w śląskim szpitalu. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

 • Doda znieważyła Biblię?

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • "Diagnoza" nowym hitem TVN?

  Do szpitala w Rybniku zostaje przyjęta nieprzytomna Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska). Kobieta nie pamięta kim jest i w jakich okolicznościach trafiła na oddział ratunkowy. Anną zajmują się lekarze: Michał Wolski (Maciej Zakościelny) i Jan Artman (Adam Woronowicz). W odzyskiwaniu pamięci pacjentce pomagać będzie też postać grana przez Magdalenę Popławską. - W rybnickim szpitalu...

 • "Dodzie się nie upiecze"

  Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, nie odpuści piosenkarce kontrowersyjnych komentarzy na temat Biblii.

 • Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Kuczewski. Autorami zdjęć są Dominik Danilczyk i Jan Rus Słomiński. Słowa do tytułowej piosenki "Lepsza połowa" napisał Adam Nowak, a muzykę skomponował Karim Martusewicz. Ofensywa(...) i przyjacielskich jest dążenie do osiągnięcia życiowej harmonii. Widzowie poznają historię rodziny Nowakowskich - Joli  i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi...

 • Wojewódzki nie popełnił przestępstwa

  Nie będzie śledztwa w sprawie znieważenia uczuć religijnych w audycji radiowej Kuby Wojewódzkiego - czego chciał szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak. Stołeczny sąd podtrzymał decyzję prokuratury o odmowie dochodzenia.

 • "Diagnoza": Spotkanie prasowe z aktorami i twórcami serialu

  ..."Nasz serial został napisany specjalnie dla Mai Ostaszewskiej. To wybitna aktorka, która ma w sobie tajemnicę, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie nikogo innego w tej roli" - powiedziała Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Diagnozy". Ostaszewska wcieli się w rolę Anny Nowak, która na skutek wypadku traci pamięć i trafia do jednego ze śląskich szpitali. Tam pod opieką lekarzy, a szczególnie...

 • Nergal: Głupcy wierzą tabloidom

  Adam 'Nergal' Darski, do niedawna znany głównie fanom muzyki - niekoniecznie tylko tym gustującym w mocniejszych brzmieniach - ze względu na związek z Dodą stał się bohaterem polskich bulwarówek. Do nagłego zainteresowania tabloidów lider grupy Behemoth podchodzi ze spokojem.

Zdjęcia na temat: adam nowak i dorota nowak