• Informacje na temat:

  adam sandler komik

Artykuły na temat: adam sandler komik
 • Adam Sandler: Szwedzki remake

  Studio Columbia nabyło prawa do nakręcenia amerykańskiej wersji szwedzkiej komedii "Kopps". Realizacją zajmie się wytwórnia należąca do Adama Sandlera ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ). "Kopps" to opowieść o małomiasteczkowych policjantach, którzy wkraczają na drogę przestępstwa.

 • Adam Sandler w duecie z gwiazdą "Przyczajonego tygrysa"

  Adam Sandler, jeden z najsłynniejszych obecnie amerykańskich komików ( "Mały Nicky" , "Super Tata", "Kariera frajera") przygotowuje się do roli w romantycznej komedii. U boku aktora zagra Zhang Ziyi, bohaterka głośnego filmu Anga Lee " target="_blank">"Przyczajony tygrys, ukryty smok" .

 • Adam Sandler: Nie zadzieraj z...

  Adam Sandler, jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów komediowych, został w trakcie pobytu w Afryce zaatakowany przez... geparda. O mały włos nie doszło do tragedii i gwiazdor Hollywood swojej przygody na safari nie zakończył pobytem w szpitalu.

 • Aniston żoną Sandlera?

  Adam Sandler i Jennifer Aniston prawdopodobnie wystąpią w komedii romantycznej "Pretend Wife".

 • Adam Sandler strażakiem gejem

  Adam Sandler ( "Trudne słówka" , "50 pierwszych randek" ) prowadzi negocjacje w sprawie przystąpienia do obsady najnowszego filmu reżysera "Polowania na druhny" Davida Dobkina. Amerykański aktor, który znany jest także jako komik, miałby się wcielić w postać strażaka - homoseksualisty.

 • Adam Sandler zagra futbolistę

  Adam Sandler ( "Od wesela do wesela" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" , "Lewy sercowy" ) potwierdził, że zagra główną rolę w nowej wersji filmu "Najdłuższy jard" z 1974 roku. Ukochany komik Ameryki wcieli się w postać Paula Crewsa, byłego zawodowego futbolisty, który pewnego dnia trafia do więzienia. Wkrótce bohater otrzymuje zadanie stworzenia drużyny skazańców, która rozegra mecz ze

 • Adam Sandler: Prawdziwy anioł?

  Kto nie chciałby mieć takiego przyjaciela jak Adam Sandler? Pomoże kumplowi w biedzie, dzieciom da konsole do gier, a żonę wyręczy w obowiązkach. Oto prawdziwy anioł!

 • Adam Sandler z Julią Roberts i Jackiem Nicholsonem?

  Znany amerykański aktor komediowy Adam Sandler ("Super Tata", "Mały Nicky" ) jest coraz bardziej zajęty. Ostatnio informowaliśmy o czterech projektach, w których pojawi się w najbliższym czasie. Według najnowszych doniesień prowadzi on obecnie rozmowy na temat występu w trzech kolejnych filmach.

 • Podwójna rola Adama Sandlera

  Adam Sandler zagra podwójną rolę w komedii romantycznej "Jack and Jill". Amerykański komik wcieli się w tytułowe bliźnięta: Jacka i Jill - poinformował magazyn "Variety".

 • Agent XXL zarabia 20 mln dolarów

  Bohater filmu "Agent XXL", amerykański komik Martin Lawrence, wejdzie niebawem do grona aktorów, którzy otrzymują za występ w filmie 20 milionów dolarów. Właśnie za taką sumę wytwórnia Columbia zaproponowała aktorowi udział w dwóch komediach "National Security" oraz "Diamentowa afera 2". Gwiazdor otrzyma łącznie aż 40 milionów dolarów!