• Informacje na temat:

  adam sandler zdjęcia

Artykuły na temat: adam sandler zdjęcia
 • Jessica Biel w centrum uwagi

  Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią skupiać na sobie uwagę mężczyzn. Jeszcze lepiej, jeśli tymi mężczyznami okazują się być Adam Sandler i Kevin James. Tak, Jessica Biel (25 l.) to niewątpliwie szczęściara, a na planie jej ostatniego filmu pod tytułem "I Now Pronounce You Chuck and Larry", jako jedyna kobieta w obsadzie, była cały czas w centrum uwagi.

 • Adam Sandler w komedii

  Adam Sandler, Seth Rogen i Leslie Mann będą gwiazdami nowej komedii, której realizację planuje Judd Apatow.

 • Adam Sandler strażakiem gejem

  Adam Sandler ( "Trudne słówka" , "50 pierwszych randek" ) prowadzi negocjacje w sprawie przystąpienia do obsady najnowszego filmu reżysera "Polowania na druhny" Davida Dobkina. Amerykański aktor, który znany jest także jako komik, miałby się wcielić w postać strażaka - homoseksualisty.

 • "Rodzinne rewolucje" : Afrykańska królowa

  Lauren (Drew Barrymore) i Jim (Adam Sandler) spotykają się na randce w ciemno. On nie ma śmiałości, by spojrzeć jej w oczy - ona opluwa go cebulową zupą. Nie mogło być gorzej. Od razu wiadomo, że jak coś się tak źle zaczyna, musi się dobrze skończyć.

 • Rachel Weisz , Adam Sandler i afrodyzjaki

  Seksowna Rachel Weisz ( "Mumia" , "Wróg u bram" , "Mumia powraca" ) i prześmieszny Adam Sandler ("Super tata", "Mały Nicky" ) zagrają razem w komedii "Passion Fruit". Scenariusz filmu oparty jest na podstawie artykułu "Genie In A Bottle: The Sex Drink That's Rocking Little Rock", gdzie opisano działanie pewnego napoju, który okazał się bardzo silnym afrodyzjakiem.

 • Sandler zbiera gwiazdy

  Adam Sandler chce chyba pobić rekord w ilości gwiazd na planie jednego filmu.

 • Adam Sandler kontra Tom Cruise

  Adam Sandler ( "Mały Nicki" , "Dwóch gniewnych ludzi" ) najprawdopodobniej zagra poważną rolę w dreszczowcu "Collateral". Ulubiony komediant Ameryki wystąpić ma jako taksówkarz, którego tajemniczy pasażer (Tom Cruise - "Vanilla Sky" , "Raport mniejszości" ) zmusza do odbywania całonocnej jazdy po Los Angeles. Nieszczęsny kierowca przekonuje się, że człowiek ten jest płatnym mordercą, zaś on

 • Ryder i Sandler razem

  Winona Ryder ("Dracula", "Stracone dusze" ) prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w komedii "Deeds", w której główną rolę zagra Adam Sandler ("The Wedding Singer", "Super tata"). Film będzie remakiem "Pana z milionami" ("Mr Deeds Goes To Town"), słynnego obrazu Franka Capry z 1936 roku.

 • Adam Sandler jako Jack i... Jill

  Już niebawem Adama Sandlera będzie można oglądać w najnowszej komedii Dennisa Dugana "Jack i Jill". Aktor wcielił się w filmie w podwójną rolę tytułowych bliźniaków.

 • Sandler i Cheadle w cieniu tragedii WTC

  Don Cheadle ( "Hotel Ruanda" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" , "Lewy sercowy" ) prowadzą rozmowy w sprawie przystąpienia do obsady filmu "Reign O'er Me" - kolejnego dramatu opowiadającego o tragedii World Trade Center. Film dla wytwórni Sony wyreżyseruje Mike Binder.

Wideo na temat: adam sandler zdjęcia
 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...