• Informacje na temat:

  adam słodowy dziś

Artykuły na temat: adam słodowy dziś
 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ...science fiction. Dziś wydaje się to niepojęte, ale początkowo nie było w nim męskich postaci. "Ze scenariusza wiało nudą" - wspomina Machulski. Dopiero wprowadzenie do opowieści dwóch "samców" sprawiło(...) aktorów najważniejsze. Liczył się profesjonalizm i... dobra zabawa.   Wielu z kultowych do dziś powiedzeń próżno by szukać w scenariuszu - wymyślono je w trakcie pracy, na planie. W tym genialnym...

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • "Teleranek": 40 lat minęło

  Uwielbiany przez widzów w każdym wieku "Teleranek" miałby dzisiaj 40 lat. Od 1972 roku w każdą niedzielę punktualnie o 9 rano Polacy budzili się, by posłuchać telerankowego "kuku-ryku" i... obejrzeć ten świetny program.

 • "Przy ogniu zaś Drużyna"

  "Drużyna A" ("The A-Team"), reż. Joe Carnahan, USA 2010, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 11 czerwca 201o roku.