• Informacje na temat:

  adam struzik marszałek województwa mazowieckiego

Artykuły na temat: adam struzik marszałek województwa mazowieckiego
 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński świętowali urodziny swojego teatru

  Kamienica przez marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, pamiątkowy medal "Pro Mazovia", za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego. - Przed...

 • Polskie Pinewood w 2009

  Park technologiczny "Miasteczko Filmowe" w Nowym Mieście nad Pilicą około 79 kilometrów od Warszawy, którego inauguracja ma się odbyć w 2009 roku, ma być "jedną z najnowocześniejszych w Europie wytwórni filmowych".

 • Festiwal UNICA w Warszawie

  W dniach 15-24 sierpnia odbędzie się w stolicy 65. edycja Światowego Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA. Ma to być najszersza prezentacja światowego kina offowego. Do konkursu staną najlepsze filmy niezależne, reprezentujące 33 stowarzyszenia filmowe z różnych kontynentów. Obok utworów europejskich, będzie można obejrzeć na przyklad dzieła z Argentyny, Iranu oraz Korei Południowej.

 • - Był człowiekiem skrzydlatych słów - tak o Wojciechu Siemionie, jednym z najpopularniejszych aktorów teatralnych i filmowych, mówił podczas pogrzebowej mszy św. jego przyjaciel, bp Józef Zawitkowski.

 • O wieku pań nie powinno się rozmawiać, ale przy Irenie Kwiatkowskiej na pewno można zrobić wyjątek. Uwielbiana przez wielu Polaków aktorka skończyła 94 lata! Swoje urodziny, jak na "kobietę pracującą" przystało, pani Irena obchodziła w pracy, a dokładniej na deskach teatralnych.

 • Wielki Hetman Filmu Polskiego

  Znany filmowiec Jerzy Hoffman świętuje. Na jego benefisie w sobotni wieczór, 3 września, na dziedzińcu pałacu w Wilanowie pojawiły się największe gwiazdy polskiego kina.

Wideo na temat: adam struzik marszałek województwa mazowieckiego
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.