• Informacje na temat:

  adam torbicki prof

Artykuły na temat: adam torbicki prof
 • Gdy kilka lat temu prof. Adam Torbicki (63 l.) został szefem kliniki w Otwocku, dziennikarka uznała to za dobry powód, by zamieszkać poza Warszawą. Z zapałem zajęła się remontem i przebudową ich letniskowego domku. Sama załatwiała niezbędne pozwolenia, zatrudniała ekipę remontową... Padała ze zmęczenia, ale dopięła swego - letniskowy obiekt stał się domem całorocznym. Jednak małżonkom trudno...

 • Torbicka: Trudne rozstanie z mężem

  Ona w Warszawie, on w Krakowie - tak będzie teraz wyglądało życie Grażyny Torbickiej (52 l.) i jej męża, cenionego kardiologa.

 • Beata Kozidrak nie słucha lekarzy? Prosi się o nieszczęście?!

  ...zdrowiu. Na szczęście wokalistka może liczyć na córki oraz przyjaciół. Jej sercem zajął się mąż Grażyny Torbickiej (57 l.), prof. Adam Torbicki (63 l.), który zrobił jej szereg badań...

 • Nowa "Encyklopedia Kina"

  Oto wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników X Muzy. Nakładem wydawnictwa Biały Kruk, pod redakcją profesora Tadeusza Lubelskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukazała się "Encyklopedia Kina".

 • Jerzy Stuhr w gronie "Przyjacół Euro"

  Jerzy Stuhr, wybitny aktor, reżyser i profesor sztuk teatralnych dołączył we wtorek do grona "Przyjaciół UEFA EURO 2012". Przyjmując honorowe wyróżnienie przyznał, że piłką nożną pasjonuje się od młodości.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, rozróby

  Już 30 września Polacy ruszą do kin, by obejrzeć najnowszy film Jerzego Hoffmana "1920. Bitwa Warszawska 3D". Zanim jednak to nastąpi, w księgarniach pojawi się wywiad-rzeka z "hetmanem" polskiego kina. Książka nosi tytuł "Filmy, wojny i rozróby".

 • Dwa Brzegi 2014: Balans i niespieszność

  Trwa 8. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Do miejsc, w których nie ma sal kinowych z prawdziwego zdarzenia, znowu przyjechały tłumy widzów w różnym wieku, złaknionych nie tylko sztuki filmowej. Czego zatem szuka tutaj publiczność?

 • Przyznano nagrody PISF

  Już po raz trzeci, a pierwszy raz w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wręczone zostały Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Uroczysta gala odbyła się 26 maja 2010 roku w Centrum Konferencyjnym hotelu Sheraton w Sopocie.

Wideo na temat: adam torbicki prof
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.