• Informacje na temat:

  adam woronowicz z żoną

Artykuły na temat: adam woronowicz z żoną
 • Adam Woronowicz: Trzeba cieszyć się życiem

  Nie chce pędzić, gonić za karierą i pieniędzmi. Lubi smakować życie, sprawdzać się w najważniejszych dla siebie rolach: męża i ojca. Nie zawsze jednak się udaje... "Jestem słabym ojcem. Boleję nad tym, że mógłbym być dużo lepszym, bardziej obecnym w codziennym życiu dzieci. To pewnie dylemat wielu ojców" - mówi Adam Woronowicz (43 l.).

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • "Diagnoza": Adam Woronowicz nie wyobraża sobie życia bez rodziny

  Adam Woronowicz, czyli profesor Jan Artman z "Diagnozy", uważa, że małżeństwo to rzecz święta. - Jest ważniejsze niż największe role, które kiedykolwiek zagrałem i kiedykolwiek zagram - mówi aktor.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

 • Adam Woronowicz po raz kolejny zostanie ojcem!

  Adam Woronowicz (41 l.) przyznaje, że małżeństwo jest dla niego święte, a dzieci to skarb. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień, wkrótce jego rodzina znów się powiększy!

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Krew z krwi": Adam Woronowicz czeka na swe czwarte dziecko!

  Adam Woronowicz, czyli mecenas Paweł Lipski z „Krwi z krwi 2”, twierdzi, że prawdziwym mężczyzną stał się dopiero wtedy, gdy został ojcem. Dziś aktor oczekuje na narodziny swego czwartego dziecka!

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • "Pakt": Poznaj gwiazdy serialu!

  Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Marcin Perchuć i Magdalena Boczarska to gwiazdy, które jesienią pojawią się w serialu produkcji HBO "Pakt".

 • "Seksmisja" naszych czasów?

  14 października na ekrany polskich kin wejdzie film "Baby są jakieś inne", najnowsze dzieło mistrza polskiej komedii Marka Koterskiego

Wideo na temat: adam woronowicz z żoną
 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...