• Informacje na temat:

  adam z pierwszej milosci

Artykuły na temat: adam z pierwszej milosci
 • Nowy bohater w "Pierwszej miłości"

  Wokół Beatki (Kasia Ankudowicz) zawsze sporo się działo. Aktualnie śledzimy jej znajomość z Filipem (Adam Zdrójkowski), któremu zawróciła w głowie. Niestety, chłopak jest niepełnoletni, więc ta znajomość nie ma przed sobą przyszłości. W jej życiu wkrótce pojawi się jednak ktoś nowy - słynny aktor, celebryta - Lew.

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Adam Kraśko ma dziewczynę!

  Adam Kraśko (46 l.) wyznał, że w jego życiu jakiś czas temu pojawiła się pewna kobieta… Kim jest?

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • Adam Kraśko: Poznałem ostatnio fajną dziewczynę

  Najbardziej znany rolnik w Polsce Adam Kraśko (44 l.) to prawdziwy człowiek renesansu: potrafi skakać do wody z wysokości kilkunastu metrów, śpiewa i nagrywa piosenki, a na dodatek zna się na modowych trendach i produkcji wędlin. "Na Żywo" opowiedział, gdzie kupuje ubrania w rozmiarze 5 XL, o jakim samochodzie marzy, a także o tym, co robi, by mieć więcej wigoru... w sypialni. Panie Adamie, pan...

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Kto szuka miłości w "Klanie"

  ...dostał wiadomość z owej szkoły, iż może zostać tam przyjęty, bo ktoś wycofał swoje papiery! By odciągnąć młodego nauczyciela Adama (Aleksander Sosiński) od zakochanej w nim po uszy swojej córki Małgosi...

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Przyjaciółki: Adam Krawczyk zmienił nazwisko! Na jakie?

  Adam Adamonis, czyli Andrzej Gruszewski z serialu "Przyjaciółki", postanowił dokonać dużej zmiany w swoim życiu. Zmienił nazwisko. Jako Adam Krawczyk funkcjonował od samego początku w świecie aktorskim, a każdy wie, że Krawczyków jest mnóstwo. Aktor się przyznał, że grał w "Pierwszej miłości" z Mikołajem Krawczykiem. Nie była to komfortowa sytuacja, ale nie z tego powodu zdecydował się na zmianę.

 • "Rolnik szuka żony": Co w drugiej edycji?

  Zakończył się pierwszy sezon programu "Rolnik szuka żony", w którym pięciu uczestników próbowało znaleźć miłość. Jak mówi prowadząca Marta Manowska, finał nie oznacza końca historii bohaterów, a do tego wszyscy już czekają na drugą edycję...