• Informacje na temat:

  adam zdrójkowski

Artykuły na temat: adam zdrójkowski
 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na gorących fotkach z wakacji!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) przebywają obecnie na wakacjach w Izraelu. Para chętnie relacjonuje swoją podróż w social mediach, gdzie systematycznie publikują zdjęcia z wypadu. Fanom przypadła do gustu szczególnie jedno zdjęcie!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski rządzi w sieci!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", jest jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych osób publicznych w naszym kraju! Tak przynajmniej wynika z najnowszego Rankingu Polskich Infuencerów... 19-letni aktor znalazł się w zestawieniu tuż za Anną i Robertem Lewandowskimi, Ewą Chodakowską i Magdą Gessler!

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Pojawiły się kolejne dowody

  A jednak w związku aktorskiej pary rzeczywiście podziało się coś niepokojącego? Pojawiły się kolejne przesłanki mogące świadczyć o tym, że relacja Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.) i Adama Zdrójkowskiego (19 l.) istotnie może przechodzić kryzys...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przechodzą poważny kryzys w związku?

  Czyżby kłopoty w raju? W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia na temat rzekomego kryzysu, który trawi związek Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.) i Adama Zdrójkowskiego (19 l.). Są o krok od rozstania?!

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska szczerze o ślubie!

  Związek Adama Zdrójkowskiego (19 l.) i Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.) wzbudza wiele emocji. Para mimo młodego wieku jest ze sobą już od ponad dwóch lat. Wielu zaczęło zastanawiać się, czy zakochani wkrótce zapragną stanąć na ślubnym kobiercu i sformalizować związek. Znamy odpowiedź!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: adam zdrójkowski
Wideo na temat: adam zdrójkowski
 • Zdrójkowski: Złapałem złodzieja

  Podczas wakacji w Lizbonie Adam Zdrójkowski, aktor znany z serialu "rodzinka.pl", na gorącym uczynku złapał kieszonkowca, który chciał okraść starsze małżeństwo. Młody aktor szybko uniemożliwił tę próbę i na swoim Instagramie apelował do followersów, by pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami.

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o serialu

  Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, opowiada nam o wątku swojego bohatera, pracy na planie oraz swoich planach na przyszłość.

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: adam zdrójkowski