• Informacje na temat:

  adam zdrójkowski

Artykuły na temat: adam zdrójkowski
 • Adam Zdrójkowski: Jestem do wzięcia!

  Adam Zdrójkowski (16 l.) wyjawił, że jego serce jest wolne. Zachęca dziewczyny, by go adorowały!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski zaprasza na... hamburgery

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", ma dopiero 18 lat, ale doskonale wie, co chciałby robić w życiu. Młodziutki aktor zamierza w przyszłym roku walczyć o indeks warszawskiej Akademii Teatralnej, a wkrótce planuje otworzyć własną... restaurację.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Adam Zdrójkowski wszystko potwierdził! Udzielił wywiadu!

  Adam Zdrójkowski (17 l.) i Wiktoria Gąsiewska (18 l.) są już parą od jakiegoś czasu, ale młody aktor dopiero teraz skomentował te doniesienia.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Adam Zdrójkowski z dziewczyną zaliczył pierwszą wspólną ściankę!

  Znani z "rodzinki.pl" Adam Zdrójkowski (17 l.) i Wiktoria Gąsiewska (18 l.) pojawili się razem na gali Mobility Trends. Choć parą są od wielu miesięcy, dopiero teraz zadebiutowali razem na ściance. Gąsiewską widzowie będą mogli "podziwiać" niebawem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zatańczy z niejakim Oskarem Dziedzicem. Uda się zrobić z niej gwiazdę?

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Adam Zdrójkowski chce zamieszkać z ukochaną!

  Związek Adama Zdrójkowskiego (17 l.) i Wiktorii Gąsiewskiej (18 l.) robi się coraz poważniejszy!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: adam zdrójkowski
Wideo na temat: adam zdrójkowski
 • Zdrójkowski: Złapałem złodzieja

  Podczas wakacji w Lizbonie Adam Zdrójkowski, aktor znany z serialu "rodzinka.pl", na gorącym uczynku złapał kieszonkowca, który chciał okraść starsze małżeństwo. Młody aktor szybko uniemożliwił tę próbę i na swoim Instagramie apelował do followersów, by pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami.

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o serialu

  Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, opowiada nam o wątku swojego bohatera, pracy na planie oraz swoich planach na przyszłość.

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: adam zdrójkowski