• Informacje na temat:

  adam zdrójkowski informacje

Artykuły na temat: adam zdrójkowski informacje
 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Znamy prawdę!

  Jakiś czas temu pojawiły się informację o tym, że Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) rozstali się po ponad dwóch latach związku. Aktorka para przeżywała ponoć pierwszy poważny kryzys. Wiemy, co dalej z ich związkiem!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Pojawiły się kolejne dowody

  A jednak w związku aktorskiej pary rzeczywiście podziało się coś niepokojącego? Pojawiły się kolejne przesłanki mogące świadczyć o tym, że relacja Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.) i Adama Zdrójkowskiego (19 l.) istotnie może przechodzić kryzys...

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przechodzą poważny kryzys w związku?

  Czyżby kłopoty w raju? W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia na temat rzekomego kryzysu, który trawi związek Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.) i Adama Zdrójkowskiego (19 l.). Są o krok od rozstania?!

 • Jacy są dziadkowie Boskich?

  W 4. serii "rodzinki.pl" dość częstymi gośćmi w domu Boskich będą Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) - dziadkowie Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Czy będą dla chłopców bardziej wyrozumiali niż rodzice?

 • ​"rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski zostanie... królem parkietu?

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą bardzo ciekawe miesiące. We wrześniu rozpocznie naukę w liceum i - jak donoszą plotkarskie media - stanie do walki o Kryształową Kulę.

 • "rodzinka.pl": Nowa dziewczyna Kuby

  Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) to nowa dziewczyna Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski), która u jego boku zajęła miejsce Agaty (Wiktoria Gąsiewska). Zdradzamy, jak Paula zdobyła serce Kuby i czy przypadnie do gustu mamie swojego nowego chłopaka...

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski pójdzie w ślady Macieja Musiała?

  ...16-letni Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", jest najmłodszą gwiazdą w historii Telekamer "Tele Tygodnia" nominowaną do tej prestiżowej nagrody. Nastolatek walczy o statuetkę w kategorii Nadzieja Telewizji - tej samej, w której rok temu triumfował Maciej Musiał, czyli jego serialowy brat Tomek Boski.

 • "rodzinka.pl": Finał pełen niespodzianek

  Bolo (Daniel Dziorek) dostanie pracę w Londynie i wyjedzie z Polski, Kuba (Adam Zdrójkowski) definitywnie pożegna się z planami zamieszkania z Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz), Tomek (Maciej Musiał) wróci do domu rodziców, a Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) postanowią wprowadzić się do Boskich... Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku 5. serii "rodzinki.pl"!

Wideo na temat: adam zdrójkowski informacje
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: adam zdrójkowski informacje