• Informacje na temat:

  adamczyk samochód

Artykuły na temat: adamczyk samochód
 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk jeździł przerdzewiałym maluchem

  Kiedyś jeździł po Warszawie strzelającym z gaźnika maluchem, teraz ma do dyspozycji luksusowe auto za 260 tys. złotych. Swój pierwszy samochód, choć psuł mu się nieustannie, wspomina z sentymentem. Zapalał go kijem od szczotki, w mrozy wynosił jego akumulator do domu.

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Adamczyk pójdzie do więzienia?

  Nawet na trzy lata - tyle grozi Piotrowi Adamczykowi za spowodowanie wypadku, w którym poturbowana została Weronika Rosati.

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Rosati i Adamczyk mieli wypadek!

  Nowa para w polskim show-biznesie - Weronika Rosati (29 l.) i Piotr Adamczyk (41 l.) - mieli wypadek w miejscowości Malewszczyzna pod Krasnobrodem (woj. lubelskie). Aktorka trafiła do szpitala.

 • Adamczyk: Zlinczować reżysera!

  - Komedia wymaga lekkości i swobody. Kiedy kręciliśmy "Święty interes" i reżyser kazał nam się skupiać, to chcieliśmy go zlinczować - uważa Piotr Adamczyk, który w nowym filmie Macieja Wojtyszki przechodzi transformację od świętego - do grzesznika.

 • Rodzice Rosati i Adamczyka też nie akceptują ich związku!

  Osoby z otoczenia Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka twierdzą, że para nie ma wsparcia rodziców.

 • Adamczyk powraca jako Zygzak McQueen

  Do sieci trafił właśnie drugi zwiastun "Aut 2" w polskiej wersji językowej. Po raz pierwszy słyszymy w nim głosy dubbingujących gwiazd - m.in. Piotra Adamczyka i Witolda Pyrkosza.

 • Izabela Adamczyk ma żal do teściów! Wolą syna Edyty Górniak od jej córeczki?

  ...rozgoryczenie Izabeli Adamczyk (31 l.), obecnej żony Dariusza K. i matki jego córki Lei (4 l.).  Osoba blisko z nią zaprzyjaźniona mówi o tym na łamach "Twojego Imperium".  "Iza wie, że Krupowie pozwali...

 • Adamczyk wciąż ma pierwsze, Dygant lubi duże

  Od środy, 29 czerwca, w kinach będziemy mogli oglądać drugą część przebojowych "Aut" z wytwórni Disney/Pixar. W polskiej wersji animacji - prawdziwie wysokooktanowej komedii, biorą udział popularni aktorzy.

Dyskusje na temat: adamczyk samochód
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Pan Adamczyk był bardzo smieszny w "Nie kłam kochanie", ale już nie chciało się wierzyć, że ona się w nim zakochała. Ona była dużo młodsza i wiedziała, że on ma ciągle z nowa kobieta romanse. To chyba że na samochód poleciała. Na Karola to lepiej wybrac pana Bobka, bo on jest młodszy i ładniejszy