• Informacje na temat:

  adamczyk w szpitalu

Artykuły na temat: adamczyk w szpitalu
 • "Ranczo": Przez Olę wójt i Czerepach wylądują w szpitalu!

  ...pani bohaterka? Jak bardzo "namiesza" w nowej serii? - Najbardziej dostanie się od niej wójtowi i Czerepachowi. Mogę tylko zdradzić, że przez Olę obaj wylądują... w szpitalu! Tak więc przed widzami(...) ujęcia zaczynaliśmy się śmiać, co oczywiście nie cieszyło reżysera. A mnie łatwo "zgotować". Wojtek (Wojciech Adamczyk reżyser "Rancza" - przyp. red.) przepraszam!  Gdyby miała pani porównać Justynę...

 • Piotr Adamczyk gestapowcem

  Od pełnej emocji sceny, w której Helena (Ewa Wencel) dowiaduje się, że jej córka, Wanda (Maja Ostaszewska) znalazła się na Pawiaku, rozpoczęły się w środę, 1 kwietnia, zdjęcia do drugiej serii "Czasu honoru". W jednej z nowych ról - oficera Gestapo - pojawi się Piotr Adamczyk.

 • Weronika Rosati trafiła do szpitala!

  Skutki wypadku z Adamczykiem są o wiele poważniejsze, niż się początkowo wydawało...

 • Rosati: W szpitalu zamiast w sądzie

  Weronika Rosati nie pojawiła się na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego "Nocnik". Jej prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku samochodowym.

 • Rodziców się nie wybiera

  W szpitalu zaczyna pracę nowa lekarka _ Sylwia Mróz _ która przeprowadza operację Kasi Smudy. Po trepanacji czaszki prawniczka jest w śpiączce, a Falkowicz...

 • Marcin Perchuć: W klasztorze i szpitalu

  Aktor Marcin Perchuć od września zawita na ekranach telewizorów w dwóch serialach - "Siła wyższa" oraz "Lekarze".

 • "Hotel 52": Weronika Rosati nie pojawiła się w sądzie, bo trafiła do szpitala!

  Weronika Rosati, czyli Maria z "Hotelu 52", nie pojawiła się w poniedziałek na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego. Prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku.

 • Andrzej Nowak: Jestem gotowy

  Andrzej Nowak, lider Złych Psów i założyciel TSA od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Krakowie. Informacja o złym stanie zdrowia Nowaka obiegła niemal wszystkie media w kraju. Gitarzysta czuje się jednak coraz lepiej i zapowiada szybki powrót na scenę.

 • Beata w depresji

  Beata (Maja Ostaszewska) i Andrzej (Piotr Adamczyk) zostaną rodzicami dorodnej córeczki Kornelii (Jagna Kryczka). Niestety, świeżo upieczoną mamusię dopadnie depresja poporodowa.

 • Andrzej Nowak potrzebuje krwi

  Przez weekend sporo zamieszania zrobiło się w internecie na temat stanu zdrowia Andrzeja Nowaka, gitarzysty TSA i lidera własnego zespołu Złe Psy. Muzyk trafił do szpitala w Krakowie.

Wideo na temat: adamczyk w szpitalu
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...