• Informacje na temat:

  adamczyk żebrowski

Artykuły na temat: adamczyk żebrowski
 • Michał Żebrowski: Czego chciałby nauczyć synów?

  Michał Żebrowski (47 l.) to tata na medal...

 • Michał Żebrowski: Moja żona ma dystans do mnie

  Michał Żebrowski, który często spotyka się z zarzutami o brak dystansu do samego siebie, pokazuje zupełnie inną twarz na swoim fanpage'u na Facebooku. Strona redagowana jest wspólnie z Aleksandrą Adamczyk, żoną aktora.

 • Michał Żebrowski po raz kolejny zostanie tatą?

  Michał Żebrowski (47 l.) już od wielu lat jest szczęśliwym mężem Aleksandry (31 l.). Para doczekała się dwóch synów. Czy niebawem przyjdzie czas na córkę?

 • Michał Żebrowski ma syna!

  Michał Żebrowski po raz pierwszy został tatą. Kilka dni temu na świat przyszedł syn popularnego aktora.

 • Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz: Dlaczego im nie wyszło?

  Przystojny i piekielnie zdolny. Wróżono mu wielką karierę. Ukochaną spotkał na początku lat 90. w warszawskiej szkole teatralnej, gdzie studiowali na wydziale aktorskim. Michał Żebrowski (47(...) pierwsze kryzysy. W końcu szkolna miłość nie wytrzymała próby czasu i ich drogi się rozeszły. Michał bardzo długo szukał "tej jedynej". Aleksandrę Adamczyk spotkał na studiach MBA. - Ciało diabła, twarz...

 • Żebrowski: Mąż, ojciec, dyrektor

  Michał Żebrowski został już mężem, wkrótce będzie tatą, teraz uczy się być dyrektorem teatru.

 • Michał Żebrowski: Prezent na rocznicę

  Złapał dystans, stał się bardziej otwarty i towarzyski. Kiedyś zapracowany introwertyk, dziś chętniej bywa na salonach i z błyskiem w oku opowiada o szczęśliwym małżeństwie z Aleksandrą Adamczyk (31 l.). - Poddałem się kobiecej intuicji, wrażliwości, spojrzeniu na życie - mówi Michał Żebrowski (46 l.). W połowie czerwca przyszłego roku państwo Żebrowscy będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Jeśli...

 • Żebrowski: Dom, drzewo, dziecko

  Michał Żebrowski spełnia swoje marzenia. Zbudował dom, zasadził drzewo, powołał do życia własny teatr, a na dodatek w przyszłym roku zostanie tatą!

 • Michał Żebrowski wspiera chorą Magdalenę Piekorz

  Kiedy Michał Żebrowski (45 l.) dowiedział się o ciężkim stanie przyjaciółki z dawnych lat, był poruszony. Pomaga Magdzie Piekorz (43 l.) w walce o zdrowie i namawia do tego innych.

 • Żebrowski zamiast Lindy

  Zmienił się odtwórca głównej roli w filmie Pawła Chochlewa "Tajemnica Westerplatte". Bogusława Lindę, w roli majora Henryka Sucharskiego, zastąpił Michał Żebrowski.

Zdjęcia na temat: adamczyk żebrowski
Wideo na temat: adamczyk żebrowski
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: adamczyk żebrowski
 • Re: "Korona królów": Złote lata Polski na antenie TVP!

  wreszcie jacyś nowi aktorzy, nie tylko Kożuchowska, Zielińska, Cielecka, Ostaszewska, Szyc, Żebrowski, Adamczyk, Perchuć.

 • Re: Klnę i grzeszę jak każdy!

  Kolejny rzekomy piękniś, wepchnięty do tej dość już sporej grupy tworzonej przez jakieś dziwne osoby z mediów. Ludzie popatrzcie obiektywnie na panów : Wieczorek, Szyc, Adamczyk, Bobek, Majdan, Borek, Kruszewski, Żebrowski, Lichota i inni, którzy mi teraz z głowy ulecieli, ale czy oni są tacy piękni jak to się ich w mediach kreuje ? No bądźmy szczerzy, gdyby nie byli znani to by żadna babka na

 • Re: Nicolas Cage znad Wisły

  dzięki m.in. serialom poznajemy innych świetnych polskich aktorów, bo Karolak, Szyc, Sthur, Witczak, Adamczyk, Żebrowski, Królikowski R. są wszędzie, bo sprzedali się za kasę i choć ich to nie interesuje to naprawdę nie można już na nich patrzeć... . Porównanie WM do Nicholasa Cage to tak, jakby Cezary Pazura był polskim Jimem Careyem a to nie ten poziom widowni. Cage, aktor z koneksjami od FF