• Informacje na temat:

  adamek walka

Artykuły na temat: adamek walka
 • "Polskie drogi": Wyjątkowy serial

  Może dlatego, że walka zbrojna odsunięta jest tu na drugi plan. Oglądamy za to codzienne życie ludzi zaskoczonych przez wojnę, którzy próbują ratować siebie, a także innych. Pokręcone drogi Polaków(...) są Edward Kłosiński i Witold Adamek. W serialu wystąpiło wiele aktorskich sław, często w rolach epizodycznych, które okazały się wielkimi kreacjami. Zapada w pamięć - Ten serial oglądałem wiele...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Gołota schudł już 10 kg

  Większość gwiazd występujących w tanecznym show TVN błyskawicznie zrzuca kilogramy na wyczerpujących treningach. Także bokser Andrzej Gołota traci na wadze - mimo że wystąpił dopiero w dwóch odcinkach, jest lżejszy o 10 kg.

 • Adamek "pomiędzy żenadą a żałością"?

  Sportowym wydarzeniem weekendu była bokserska walka między Tomaszem Adamkiem a Andrzejem Gołotą. Starcie w swoim stylu skomentował Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video.

 • Tomasz Adamek, szczypiorniści i hip hop

  Dziś (4 lutego) do sprzedaży trafia płyta "Pamiętaj" hiphopowego twórcy o pseudonimie Funky Polak. Tytułowy utwór towarzyszy znanym sportowcom: bokserowi Tomaszowi Adamkowi i reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

 • Ile osób oglądało walkę Adamka?

  Ponad 777 tys. widzów śledziło na żywo zwycięską walkę Tomasza Adamka z Amerykaninem Michaelem Grantem na antenie telewizji Polsat i Polsat Sport.

 • "Mam talent!" gorsze od ...Gołoty

  Pojedynek bokserski Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka uszczuplił nieco widownię programu "Mam talent!". W porównaniu do ubiegłego tygodnia show telewizji TVN zanotował spadek oglądalności o około 800 tys. widzów. Najmniejszą popularnością w sobotni wieczór cieszyły się jednaki wybory Miss Polonia transmitowane przez telewizyjną Dwójką.

 • "Polskie drogi": Wyjątkowy serial

  Pokazany po raz pierwszy w 1977 roku od razu przyciągnął tłumy przed telewizory. - To najlepszy obraz wojny, jaki widziałem - mówili jedni. - To nie zwykły serial, to prawdziwe arcydzieło - dodawali inni.

 • Słynny bokser aktorem?

  W czwartek, 27 października, dwa tygodnie po zakończeniu kariery, ukaże się biografia Davida "Żniwiarza" Haye'a. Po zejściu z ringu sportowiec będzie szukał szczęścia w filmie...

 • Polsat Sport Telewizją Roku

  Polsat Sport otrzymał prestiżową nagrodę Telewizji Roku 2009, przyznawaną przez branżowy tygodnik Media & Marketing Polska. Stacja od siedmiu miesięcy zdecydowanie prowadzi w rankingu oglądalności kanałów sportowych w Polsce.

Dyskusje na temat: adamek walka