• Informacje na temat:

  adamik i jej partnerka

Artykuły na temat: adamik i jej partnerka
 • Córka Holland: Doskwiera mi brak związków partnerskich. Wyjeżdżam z Polski!

  Kasia Adamik (39 l.) osobiście odczuła odrzucenie przez posłów ustawy o związkach partnerskich. Teraz poważnie zastanawia się nad wyprowadzką z kraju.

 • Córka Holland jest lesbijką

  Kasia Adamik, córka Agnieszki Holland i współreżyserka filmu "W ciemności", w jednym z wywiadów przyznała się do homoseksualizmu.

 • Nowy, kryminalno-komediowy serial TVN

  ...bardzo energiczna Zuza Szarek. - Jak nikt potrafi ona zadbać o porządek na komisariacie. Zuza to silna kobieta, więc nikt ze współpracowników nie śmie jej podskoczyć - śmiała się Olga Bołądź. A jest(...) Adamik i Łukasza Jaworskiego przewidziany jest na 13 odcinków. Każdy z nich przedstawia odrębną zagadkę kryminalną oraz kolejną odsłonę historii rodziny stojącej po dwóch stronach kodeksu karnego...

 • Nowy, kryminalno-komediowy serial TVN

  Już niebawem na ekranach TVN zadebiutuje nowy serial "Układ warszawski".Będzie to opowieść kryminalna z wątkami komediowymi - pełna zaskakujących zwrotów akcji historia młodego analityka policyjnego Marka Opornego.

 • Będzie drugi sezon "Głębokiej wody"

  Obsypana nagrodami "Głęboka woda" powróci na antenę TVP2. Serial był wydarzeniem tegorocznych międzynarodowych festiwali i konkursów, zdobywając m.in. prestiżową nagrodę Prix Italia, wyróżnienie specjalne na Prix Europa w Berlinie oraz "Gold Plaque" w ramach Hugo Television Awards. Druga seria już w marcu. W roli głównej wystąpi Marcin Dorociński.