• Informacje na temat:

  adamowicz

Artykuły na temat: adamowicz
 • Elżbieta Bińczycka: Po śmierci Adamowicza bolesne wspomnienia wróciły

  Choć od śmierci aktora Jerzego Bińczyckiego (†61) minęło ponad 20 lat, jego żona Elżbieta (63 l.) nadal odczuwa smutek. Myślami wraca do wspólnych szczęśliwych chwil. Łączy się też w bólu z Magdaleną Adamowicz, wdową po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.

 • "Deep Love" wygrał DocFilm Festival

  Film dokumentalny "Deep Love" w reżyserii Jana Matuszyńskiego wygrał zakończony w niedzielę, 14 czerwca, w Gdańsku 13. DocFilm Festival. O nagrodę główną rywalizowały 24 obrazy. Hasłem przewodnim festiwalu jest godność i praca.

 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  Edyta Górniak (46 l.) po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (†53 l.) wydała oświadczenie.

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • Prezydent Gdańska nie żyje. Gwiazdy, politycy i dziennikarze w szoku po śmierci Pawła Adamowicza!

  To bardzo smutny dzień dla Polski. Potwierdziły się najgorsze informacje, że prezydent Gdańska nie żyje. Paweł Adamowicz został raniony nożem podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zmarł w szpitalu. Miał 53 lata. Na portalach społecznościowych żegnają go gwiazdy, politycy oraz dziennikarze.

 • Big Cyc na barykadzie

  24 maja na Targu Węglowym w Gdańsku odbył się wielki plenerowy koncert z okazji 20 rocznicy powstania zespołu Big Cyc. Na scenie prócz jubilatów pojawili się m.in. kabaret Neonówka, Oddział Zamknięty, KASA, Czarno Czarni, Andrzej Grabowski, prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz 15 tysięcy widzów.

 • Kinga Rusin chce ujawnienia "całej prawdy o zabójstwie prezydenta Adamowicza"!

  Gwiazda TVN wciąż mocno przeżywa tragedię, która wydarzyła się podczas finału WOŚP. I nie ma się co dziwić, bowiem śmierć prezydenta Pawła Adamowicza wstrząsnęła całą Polską. W mediach pojawiły się(...) prezydenta Adamowicza".  "To nie był przypadek. Dlatego, jako obywatele chcemy wiedzieć kto, różnymi zachowaniami w przestrzeni publicznej, mógł przyłożyć rękę do tego, że człowiek ten stał się dla...

 • J. M. Jarre: Spotkanie z Wałęsą

  Jean Michel Jarre, którego koncert ma być jednym z głównych punktów obchodów 25. rocznicy popisania Porozumień Sierpniowych, spotkał się w czwartek, 4 sierpnia, w Gdańsku z Lechem Wałęsą i prezydentem miasta Pawłem Adamowiczem.

 • Gwiazdor "Top Model" zszokował "fanów"! Apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Adamowicza!

  Adamowicza i wytłumaczyć motywy jego zbrodni.  "Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość...

 • Nagroda Neptuna dla Wajdy i Schloendorffa

  Reżyserzy Andrzej Wajda ( "Panny z Wilka" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) oraz kompozytor Jan AP Kaczmarek otrzymali w środę, 5 lipca, z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Nagrody Neptuna. Wręczenie statuetek odbyło się w Dworze Artusa w ostatnim dniu 11. Festiwalu Gwiazd.

Zdjęcia na temat: adamowicz
 • Anka Adamowicz z „Przepisu na życie”
 • Gwiazda "Harry'ego Pottera" przyłapana z nowym chłopakiem
 • Gwiazda "Harry'ego Pottera" przyłapana z nowym chłopakiem
Wideo na temat: adamowicz
 • Kamil Sipowicz o muralu upamiętniającym Korę i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

  Bruno Althamer wykonał mural przedstawiający artystkę Korę. Dzieło znajduje się na tyłach Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Artysta i mąż Kory Kamil Sipowicz opowiedział o pomyśle jego syna na uwiecznienie tego muralu. Wypowiedział się też na temat śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kampania "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze „nie” mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię „Jeszcze żywy karp”. Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z „Lekarzy”, Olga Frycz, czyli Ala z „M jak