• Informacje na temat:

  adamowicz paweł prezydent gdańska

Artykuły na temat: adamowicz paweł prezydent gdańska
 • Prezydent Gdańska nie żyje. Gwiazdy, politycy i dziennikarze w szoku po śmierci Pawła Adamowicza!

  To bardzo smutny dzień dla Polski. Potwierdziły się najgorsze informacje, że prezydent Gdańska nie żyje. Paweł Adamowicz został raniony nożem podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zmarł w szpitalu. Miał 53 lata. Na portalach społecznościowych żegnają go gwiazdy, politycy oraz dziennikarze.

 • "Deep Love" wygrał DocFilm Festival

  Film dokumentalny "Deep Love" w reżyserii Jana Matuszyńskiego wygrał zakończony w niedzielę, 14 czerwca, w Gdańsku 13. DocFilm Festival. O nagrodę główną rywalizowały 24 obrazy. Hasłem przewodnim festiwalu jest godność i praca.

 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  Edyta Górniak (46 l.) po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (†53 l.) wydała oświadczenie.

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • Elżbieta Bińczycka: Po śmierci Adamowicza bolesne wspomnienia wróciły

  Choć od śmierci aktora Jerzego Bińczyckiego (†61) minęło ponad 20 lat, jego żona Elżbieta (63 l.) nadal odczuwa smutek. Myślami wraca do wspólnych szczęśliwych chwil. Łączy się też w bólu z Magdaleną Adamowicz, wdową po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.

 • Jean Michel Jarre "Gdańszczaninem Roku"

  Francuski muzyk Jean Michel Jarre odebrał w poniedziałek, 12 czerwca, w Gdańsku statuetkę "Gdańszczanina Roku". Artysta nie mógł odebrać wyróżnienia podczas gali, która odbyła się na początku czerwca. Odebrał ją wtedy b. prezydent Lech Wałęsa.

 • Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie Dody! Wyszło niezręcznie!

  Tragiczna sytuacja spowodowana atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a także rezygnacją Jurka Owsiaka (65 l.) z funkcji prezesa WOŚP, bardzo wstrząsnęła Dodą (34 l.). Piosenkarka wyciągnęła rękę do zwaśnionych z nią innych gwiazd - w tym Edyty Górniak (46 l.) i Justyny Steczkowskiej (46 l.). Na apel właśnie odpowiedziała Edyta.

 • Czy David Gilmour zwiedzi Gdańsk?

  Koncert Davida Gilmoura w Stoczni Gdańskiej z okazji 26-lecia "Solidarności" odbędzie się już w przyszłą sobotę, 26 sierpnia. Muzyk Pink Floyd przyjedzie do Gdańska trzy dni wcześniej. Program jego zajęć będzie tak napięty, że nie wiadomo, czy w ogóle uda mu się zwiedzić miasto.

 • Szokujące wyznanie Deynn! Ktoś chciał oblać ją kwasem!

  Popularna gwiazda Instagrama zabrała głos w sprawie morderstwa prezydenta Gdańska. Z tej okazji Deynn postanowiła podzielić się z fanami swoją traumatyczną historią...

 • Kpiny z prezentu dla Justina Timberlake'a

  Amerykański gwiazdor pop Justin Timberlake otrzymał od prezydenta Gdańska kapelusz z bursztynem. Polscy fani artysty prześcigają się w wyśmiewaniu prezentu.

Wideo na temat: adamowicz paweł prezydent gdańska
 • Kamil Sipowicz o muralu upamiętniającym Korę i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

  Bruno Althamer wykonał mural przedstawiający artystkę Korę. Dzieło znajduje się na tyłach Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Artysta i mąż Kory Kamil Sipowicz opowiedział o pomyśle jego syna na uwiecznienie tego muralu. Wypowiedział się też na temat śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. (Dzień dobry TVN/x-news)