• Informacje na temat:

  adele na rozdaniu

Artykuły na temat: adele na rozdaniu
 • Adele rozstała się z mężem. Jest oficjalne oświadczenie!

  Brytyjska piosenkarka Adele (30 l.) w wydanym oświadczeniu poinformowała, że po ośmiu latach związku rozstała się z Simonem Koneckim, ojcem swojego 7-letniego syna Angelo.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Kinga Rusin spotkała się z Adele! Pochwaliła się zdjęciem i zdradziła kulisy rozmowy!

  Kinga Rusin (48 l.) tym razem prywatnie wybrała się do Stanów Zjednoczonych, by obserwować Oscary. Dziennikarce udało się dostać na pooscarowe imprezy, na których był tłum gwiazd. Kinga, jak się okazało, miała przyjemność porozmawiać z kilkoma najważniejszymi, w tym z Adele (31 l.) i Beyonce (38 l.)!

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Adele poddała się hipnoterapii

  Adele, nominowana do Oscara za bondowski utwór "Skyfall", tak bardzo stresuje się przed występem na ceremonii, że cierpi na ataki paniki i bezsenność. Postanowiła temu jakoś zaradzić...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Gwiazdy na afterparty u Beyonce! Show nie skradła jednak Kinga Rusin! Patrzyli tylko na...

  Po rozdaniu Oscarów hollywoodzkie gwiazdy rozjechały się na liczne afterparty. W tym roku imprezę postanowili zorganizować także Beyonce i Jay-Z. Pojawiły się na niej tłumy gwiazd. Zjawiły się m.in. Kardashianki, Kanye West, Rihanna, Adele oraz... Kinga Rusin. Gwiazda TVN wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie. Dziennikarka twierdziła nawet, że sama Beyonce pozazdrościła jej stroju, który...

 • Adele rozpędzona niczym TGV

  979 tys. - tyle egzemplarzy albumu "21" Adele sprzedano na świecie w ciągu tygodnia po rozdaniu nagród Grammy. Brytyjka już po raz 34. znalazła się na szczycie globalnej listy bestsellerów płytowych.

 • Kinga Rusin kupiła sobie wejściówkę na imprezę Beyonce?! Jej partner zabrał głos!

  Kinga Rusin (48 l.) rozpętała medialną burzę po tym, jak opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Adele i pochwaliła się opisem imprezy, na której razem się bawiły. Właśnie pojawiły się informację, że dziennikarka musiała sowicie zapłacić za wejście na przyjęcie. W tej sprawie głos zabrał jej partner, stając w obronie ukochanej i stanowczo wszystkiemu zaprzeczył.

 • Nagrody Q: Adele, Jessie J czy Arctic Monkeys?

  Adele, Jessie J i Arctic Monkeys to liderzy wśród nominowanych w tegorocznym rozdaniu Q Awards. Wyróżnienia przyznawane są przez popularny brytyjski magazyn muzyczny "Q". Rozdanie nagród odbędzie się 24 października w Londynie.

Wideo na temat: adele na rozdaniu
 • Adele wraca na scenę

  Adele po operacji strun głosowych wraca na scenę - jej pierwszy występ po długiej przerwie miał miejsce na rozdaniu Grammy 2012.