• Informacje na temat:

  adele rozdanie oscarów

Artykuły na temat: adele rozdanie oscarów
 • Adele poddała się hipnoterapii

  Adele, nominowana do Oscara za bondowski utwór "Skyfall", tak bardzo stresuje się przed występem na ceremonii, że cierpi na ataki paniki i bezsenność. Postanowiła temu jakoś zaradzić...

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Adele powróci na Oscarach?

  Filmowa seria przygód najsłynniejszego agenta specjalnego świata, Jamesa Bonda zostanie uhonorowana podczas ceremonii rozdania Oscarów. W trakcie gali zostanie wyemitowany montaż najlepszych scen ze wszystkich 23 dotychczasowych filmów.

 • Oscary: Adele zaśpiewa "Skyfall"

  Adele potwierdziła swoją obecność na gali wręczenia Nagród Akademii 24 lutego w Los Angeles. Wokalistka po raz pierwszy zaśpiewa na żywo nominowaną do Oscara piosenkę "Skyfall", pochodzącą z filmu pod tym samym tytułem.

 • Adele z szansami na Oscara

  Kto w mijającym roku zaśpiewał najlepszą piosenkę filmową? Szanse na nominację do Oscara w tej kategorii mają m.in. Adele, The Black Keys i Arcade Fire.

 • Trzeci album Adele nieprędko

  Przy okazji rozdania nagród Grammy brytyjska wokalistka Adele zdradziła, że jest na bardzo wczesnym etapie prac nad następcą bestsellerowego albumu "21".

 • Gwiazdy zaśpiewają na Oscarach

  Coroczna gala rozdania Oscarów to nie tylko uczta dla miłośników kina, ale także spore wydarzenie dla fanów muzyki. W tym roku wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej uświetnią występy: Adele, Norah Jones i Barbry Streisand.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Grammy 2012: Czy Adele udźwignie presję?

  W niedzielę, 12 lutego, zostaną rozdane nagrody Grammy, nazywane często "muzycznymi Oscarami". Najwięcej nominacji otrzymał Kanye West, ale oczy muzycznego show-biznesu zwrócone będą na Adele.

Wideo na temat: adele rozdanie oscarów
 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?